HSRC

Hun FRPG
Regisztráció Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
A fórum moderátora: AdamJCross, John, Lauren  
Fórum » RPG Helyek » Vulcan » A Kohó (The Forge / The Sas-A-Shar Desert) (A Vulcan-on található sivatag)
A Kohó (The Forge / The Sas-A-Shar Desert)
LaurenDátum: Vasárnap, 03-02-2013, 5:44:17 PM | Üzenet # 16
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
John - Rico:

Ketten haladtak a déli járatban előre felé, ami egyre csak szűkült... Méterről, méterre egyre közelebb ért hozzájuk a plafon és a fal, felülről és oldalról. Nem tudni, klausztrofóbiás-e valamelyikük, de ha igen, ebben a helyzetben most biztosan előjön. Ám ha nem, akkor is elég kényelmetlen helyzetben kell haladniuk.

Hirtelen, egy sikolyt hallanak a fal mögül... Valószínűleg a beomlott járatban lehet valaki, ám oda egyenlőre nem találtak utat, a szikla pedig láthatóan szinte átlőhetetlen, anélkül, hogy be ne omlana az egész, így nincs más választásuk, mint otthagyni és menni tovább...

Riddick - Seamus

Mivel nekik sem esett bajuk, így tovább indultak a nekik maradt, északi járaton. Az Ő helyzetük se volt sokkal különb, mivel a hely sötét és forró volt. A levegő egyszerre volt száraz és nedves, a benne felgyülemlett por és pára miatt.
Ez azonban a két, egymástól eléggé idegenkedő tisztnek sem tett jót, mivel noha mindketten erősebbek voltak sokkal mint az átlag humanoidok, nem tudták felmérni egymás erejét, ami főleg furcsa egymásra nézést és bizalmatlanságot volt maga után a frissen, egy legénységbe került férfinak...

John -> Rico -> Riddick -> Seamus -> Lauren





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
JohnDátum: Vasárnap, 03-02-2013, 7:30:25 PM | Üzenet # 17
Lodestar - Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok

Teljes név: John Porter

Üzenetek: 219
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ahogy haladtunk Ricoval a járatokban azok egyre szűkösebbek lettek. A dolog nem különösebben zavart de reméltem, hogy annyira nem fog összeszűkülni hogy ne férjünk el bennük.
Hirtelen egy sikolyra lettünk figyelmesek, rögtön megpróbáltam megtalálni a hang forrását, körbe fordultam. Rájöttem, hogy a hang egy omlás mögül jött.
Odamentem a beomlott részhez és elkezdtem tapogatni hogy mennyire masszív, közben pedig kiabáltam hátha hallja az illető
- Tartson ki megpróbálunk átjutni!!!! Egyébként jól van?!! Hallja egyáltalán???!!! -kiabáltam de hamar föl kellett adnom. Válasz ugyanis nem érkezett és a fal is áthatolhatatlannak tűnt.

- Bárki is az... Ránk nem számíthat. -mondtam csalódottan.

Szóval kénytelenek voltunk tovább indulni.



 
RicoDátum: Kedd, 05-02-2013, 0:56:02 AM | Üzenet # 18
Lodestar - Biztonsági Főnök
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Balázs Szászi

Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Hú, a helyzet kezd elég bizarr lenni , ahogy beljebb érünk a barlangba úgy szűkül össze, gondoltam rá hogy phaserrel szétporlasztom a sziklát de nagy az esélye hogy ránk omlana, miközben magamban elmélkedtem a kapitány odaszólt:
-Hadnagy halja amit én?
-Igen uram túlélőnek tűnik talán szerencsénk lesz és gyilkos is itt rekedt.
Eléggé elkesredett lehet gondoltam magamban ha már sikoltozik és mivel én még vulcánit nem halottam sikoltozni reméltem hogy a gyilkos az.
-Uram , ott kell hagynunk bárki legyen az, nem férünk hozzá.
Porter kapitány jóváhagyta a megállapításomat és haladnunk kelet tovább.




Az üzenetet módosította: Rico - Kedd, 05-02-2013, 0:56:29 AM
 
RiddickDátum: Kedd, 05-02-2013, 12:50:48 PM | Üzenet # 19
Lodestar - Tudományos Főtiszt
Csoport: Hadnagy

Teljes név: petya deki

Üzenetek: 38
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Épp indultam volna előre mikor a kábító pisztolyt hozzám vágta elég nagy erővel Seamus és mintha olvasott volna a gondolataimba mert éreztem rajta hogy nem is olyan gyenge gyerek mint gondoltam.

-Túl oldalról hallottam sikoltozást hogy segítség segítség de reménytelen volt mivel elég vastag és ingatag volt a barlang
elég forró és "fullasztó" volt a barlang nem tudtam mit tenni ellene.
Indultunk tovább néha néha egymásra néztünk mindkettőnkre kiült a "hát ez meg milyen szerzet lehet" tekintet és mit kereshet ezen a hajón.
-próbáltam megtörni a csöndet várva hogy legalább semleges kapcsolatunk legyen végül is én ujj vagyok a hajón bár nem tudom Seamus mióta van a hajón és miféle ember gyengének látszik de mégis az a dobás erős volt és meg se látszott rajta hogy erőt fejtett volna ki.

-Seamus. Akarom mondani uram ön mióta szolgál a csillagflottában? kérdeztem tőle és kicsit furcsálltam de feszülten vártam a választ


 
SeamusDátum: Szerda, 06-02-2013, 7:58:17 PM | Üzenet # 20
Bounty Hunter - Első Tiszt
Csoport: Parancsnok

Teljes név: Seamus T. Haliburton

Üzenetek: 25
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Látszott, hogy a Riddick megérezte a dobásom, de ideges nem lett...

Kezdem úgy érezni, hogy lebecsül... Ez pedig nem szerencsés... Nem csípem azokat akik lenéznek, de nekik se szerencsés, mert ha beindulok, sírás lesz a vége... Amúgy se igazán szeretek csapatban dolgozni, mert ha valamit akarsz, akkor azt egyedül kell csinálnod.... De ha még le is nézik az embert... Akkor igazán pipa tudok lenni...

Mentünk lassacskán egyre beljebb a barlangba, mikor észrevettem, hogy Riddick képzelődik... Mintha hallott volna valamit, bár a szívverésének dübörgésén kívül semmit nem hallottam odabent... Kissé idegesítő tud lenni, amikor mást nem hall, mint egy szívverést... Időnként kedvem lenne kikapcsolni azt a ketyegőt pár emberben...

Hirtelen, mintha primitív és számomra meglehetősen ingerlő beszélgetésbe próbált kezdeni a hadnagy, amire a helyzet miatt és hogy ne féljen a helytől, a beszélgetés folytatása mellett kellett döntenem... Bár eddig egy szót sem szóltam, most muszáj volt...

-Elhinné, ha azt mondanám, hogy fiatalabb vagyok önnél, hadnagy? 10 éves korom óta vagyok a flottában és most vagyok 16... Az én fajom másként fejlődik mint a maguké... Több tapasztalatot és tudást gyűjtünk kábé fele annyi idő alatt mint maguk. Ami pedig a gondolatait illeti... A fajom részben telepítikus, szóval jól gondolja meg, milyen érzelmeket produkál, milyen véleményt, mert tudni fogom.... -mondtam neki, majd nagyobb sebességre kapcsoltam és a hátam mögött hagytam...


 
LaurenDátum: Péntek, 08-02-2013, 10:07:34 PM | Üzenet # 21
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
John - Rico

A segély kiáltást és jajveszékelést hátra hagyva mentek tovább a barlangban, ami szinte méterről, méterre szűkült addig, amíg kénytelenek nem voltak négy kéz-láb mászni tovább a szűk járatban. Így kellett haladniuk vagy egy órán keresztül előre felé, míg friss levegő nem érte az arcukat és fényt nem pillantottak meg a járat végén...
A látványra, amilyen gyorsan csak tudtak, mászni kezdtek még nagyobb erőbefektetéssel, a fény forrását és az alagút végét jelentő kijárat felé....

Amint odaértek, azonban amit láttak, nem volt túlzottan megnyerő... Egy legalább 100m mély szakadék tátongott a járat végén és az csak 10-20 méterrel előttük folytatódott tovább... Valószínűleg, megnyílt a föld ezen a helyen.

John kihajolt és körülnézett, mire észrevett egy párkányt ami feltehetőleg, az egyetlen továbbjutási lehetőségük, ám oda még ki is kell jutni, ami nem egyszerű feladat, hiszen négy kéz-láb vannak egy szűkös járatban.... Óvatosnak kell lenniük...

Seamus - Riddick

Seamus és Riddick is serényen haladt előre a maguk járatában, ami John-éékkal ellentétben, nem szűkült, hanem egyre tágult... Már-már akkor volt, hogy 2-3 komp lazán elfért egymás tetején és csak nőttön-nőtt a nem mindennapi barlang belmagassága... Szélessége, azonban megmaradt...

Ahogy haladtak, hirtelen arra lettek figyelmesek, hogy valaki közeledését érzik, de se a hallásuk, se a látásuk nem volt képes ezt alátámasztani, az interferencia miatt, az érzékelők pedig csak 1-2 méteren működtek...

Tudták hogy sietniük kell, hisz ha valaki tényleg követi őket, akkor találniuk kell fedezéket az esetleges tűzharc esetére....

John -> Riddick -> Seamus -> Rico -> Lauren

FIGYELJETEK, HOGY A KÉT CSOPORT TÖRTÉNÉSEIT NE KEVERJÉTEK!!!!





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
JohnDátum: Szombat, 09-02-2013, 9:29:16 PM | Üzenet # 22
Lodestar - Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok

Teljes név: John Porter

Üzenetek: 219
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sajnos az lett amire gondoltam, a járatok teljesen összeszűkültek és négykézláb fértünk el már csak bennük...
~ Kellett nekem az ördögöt a falra festeni... -gondoltam magamban.

Ekkor mintha egy vödör hideg vízzel arcon zúdítottak volna megcsapott a friss levegő.

- Végre egy kijárat.

De ahogy oda értünk nem lettem nyugodtabb... Hiszen egy hatalmas szakadék tátongott előttünk.

- Nagyszerű ezen a por fészken sikerült megtalálnunk a Grand Canyon-t. -mondtam bosszúsan, de közben a szakadékba nézelődtem hátha van valami járható út.

Észre is vettem egy kis párkányt ami talán az egyetlen továbbjutási esélyünk lehet.

- Próbáljuk be azt a kis párkányt -mondtam Rico-nak.

És elkezdtem a járatból kimászni és a szakadék falábán lévő repedésekbe és kisebb kiálló részekbe kapaszkodva megindultam a kiszögellés felé.

- Jöjjön maga is, de lehetőleg oda kapaszkodjon a hova én is kapaszkodtam! -szóltam oda Riconak mászás közben.

Hirtelen megcsúszott az egyik lábam. De szerencsére a karjaimmal és a másik lábammal tökéletesen meg tudtam tartani magam, szóval másztam tovább.
Ekkor elértük a párkányt, fölkapaszkodtam rá majd Rico-nak is segítettem fölmászni.
Pihegtem néhány másodpercet, majd megszólaltam.

- Akkor próbáljunk elérni a hajót. -mondtam lihegve, majd a komm jelvényemet aktiváltam és ezt mondtam:
- Porter Kapitány a Lodestarnak, hallanak engem? -szóltam majd vártam a válaszra, már ha egyáltalán jön hiszen tudtam ez a terület kiszámíthatatlan.



 
RiddickDátum: Vasárnap, 10-02-2013, 10:24:50 PM | Üzenet # 23
Lodestar - Tudományos Főtiszt
Csoport: Hadnagy

Teljes név: petya deki

Üzenetek: 38
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nos akkor Seamus parancsnok egy Agros szerű faj képviselője . Mentünk tovább az egyre táguló hatalmas barlangban amikor egyszer csak valami olyasmit éreztem hogy valaki figyel és követ vagy jön felénk nem tudtam eldönteni hogy ez képzelet vagy valóság e.

-Seamus ön és érzi amit én ? Tudom nem kell többet mondanom mert ha akarja kinézi a fejemből mire is gondolok.

Egyre közelebb és közelebb ért az illető úgy vettem észre és egy szikla mögé lehúzódtam. Tudtam hogy Seamus erősebb felépítésű lény mint én ezért nem lepett meg hogy ő tovább ment .
Mikor tovább ment egy magas alak árnyékát pillantottam meg de még nem tudtam mi lehet az én kezembe vettem a késeim és össze szorítottam őket és vártam mi lesz .


 
SeamusDátum: Vasárnap, 10-02-2013, 10:41:08 PM | Üzenet # 24
Bounty Hunter - Első Tiszt
Csoport: Parancsnok

Teljes név: Seamus T. Haliburton

Üzenetek: 25
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Előre menvén, haladtam tovább hátam mögött Riddick-el, aki nem tudom miért, de egyre csak irritálóbb tényezőt jelentett... Jó, sose szerettem mások társaságát... Főleg a Humanoidokét... Én is ezen kategóriába tartoztam ugyan, de mindig is jobban elvoltam a négylábúakkal, mert Ők nem beszélnek vissza és mindig meghallgatnak...

Már-már kezdtem élvezni méterekkel előrébb a csöndet, de ekkor egy éles, szúró érzet lett úrrá rajtam, mintha valaki figyelne minket... Kezdtem kissé nyugtalan lenni mivel, a sötétben is kiválóan láttam, itt a homokon kívül mást nem igazán tudtam azonosítani. Hallani se hallottam semmit, de az érzés akkor is ott volt, hogy valaki még van ott rajtunk kívül...

Se John, se Rico nem lehetett az, mert az Ő lényüket már ismertem akkor, de ez idegen volt...

-Igen... Érzem... És nem tetszik ez nekem... -mondtam nyugodt hanggal...

Ahogy mentünk, egyre mintha közelebb ért volna, így az épp utunkba eső bemélyedést és sziklát célba véve, fedezékbe húzódtunk... Én csak megfeszítettem csontpengéimet és előkészítettem a puskámat... Majd vártunk... Vártunk, hogy az illető, vagy bármilyen lény is legyen az, odaérjen hozzánk...


 
RicoDátum: Hétfő, 11-02-2013, 8:30:50 PM | Üzenet # 25
Lodestar - Biztonsági Főnök
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Balázs Szászi

Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Imádok mászni, főleg négykézláb.......... kb 1 óráig tartott mire éreztem hogy friss levegő áramlik be a járaton keresztül de az örömöm nem tartott sokáig mert kiderült hogy egy óriási szakadék van előttünk de mivel át kellet valahogy jutnunk elkezdtem felmérni a terepet és felfigyeltem a párkányra , Porter kapitány szólt hogy próbáljunk átjutni, remélem sikerülni fog csak remélni tudtam hogy a többiek is tovább tudtak haladni.
Mikor kiértünk a kapitány hívta a Lodestart de eggyelőre nem jött válasz.


 
LaurenDátum: Csütörtök, 14-02-2013, 6:01:49 PM | Üzenet # 26
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
John - Rico

John és Rico, nagy nehezen kimásztak a párkányra, ami remélhetőleg egy stabil és biztonságos helyre viszi őket.
Lassan mentek a falba kapaszkodva, és lehetőleg a mélybe nem lenézve. Nem lett volna szerencsés ha leesnek mert semmi esélyük nem lett volna a túlélésre.
Csak mentek, mentek míg a párkány el nem fogyott. Mivel továbbmenni nem tudtak, muszáj volt más alternatívát keresni a továbbjutásra.

Ahogy nézelődtek jobbra balra.... fel, látták, hogy közel vannak a hegy tetejéhez, ami lentről laposnak tűnt. Ha oda fel tudnának jutni, esetleg még segítséget is tudnának hívni, bár erre nem sok esély van.
A továbbjutás módja megvan... Már csak a feljutást kell valahogy Hőseinknek kifundálniuk...

Riddick - Seamus

Ketten, egy-egy kő mögött várták, hogy az általuk érzett, ám se nem látott, se nem hallott identitás közelebb érjen. Ahogy vártak és vártak, egyre jobban kezdtek félni. Irreális félelem kerítette hatalmába őket, noha egyikük se volt egy ijedős természet.

Pár perc múlva fél perce várhattak ott, mikor egy halvány alakot láttak meg a járat végén. Ez a lény, semmire nem hasonlított. Testét, világos kék aura vette körbe, de a környezetét nem világította meg.
Lassan közeledett a lény, miközben a kér férfi kővé fagyva nézte a mellettük lassan elsuhanó, lebegő árnyat...
Amilyen iramban feltűnt, úgy el is távozott...
Tudták, hogy valami nem stimmel azzal a hellyel, de sejteni se merték, mi vár rájuk ezután...

John->Rico->Riddick->Seamus->Lauren





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
JohnDátum: Csütörtök, 14-02-2013, 6:45:20 PM | Üzenet # 27
Lodestar - Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok

Teljes név: John Porter

Üzenetek: 219
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mivel a kommrendszer még mindig nem működött tovább indultunk a párkányon. Úgy tíz perces haladás után a párkány hirtelen elfogyott.
- A fenébe, most hogyan tovább? -mondtam mérgesen
Ekkor Rico fölfelé mutatott magyarázva hogy elég közel vagyunk a szakadék tetejéhez.

- Rendben csak valahogy föl kéne jutni oda... -mondtam

Ahogy nézegettem a szakadék falát néhány lefelé lógó indát vettem észre, annyira nem voltak erőssen a falba ágyazódva hogy megtartsanak és nem is értek föl teljesen de ahogy leszíkítottam őket  a falról elég erősnek tűntek az indák.

- Ezeket egybe kötve talán feljuthatunk. De kéne valami ami horgonyként működik, hogy ha feldobjuk rögzülni tudjon a szakadék tetején... -szóltam oda Riconak

Egy kis csapat munkával az egyik phaser puskát szétszedve sikerült három hegyes fém darabot készítenünk amit egy szikladarabra olvasztottunk egy phaser pisztollyal, végül a tákolmányt rákötöztem erősen az indák végére.

- Reménykedjünk, hogy működni fog. -montam, majd a "horgonyunkat" a az indával erősen pörgetni kezdtem, amikor kellő lendülettel pörgött hirtelen hagytam hogy a lendülettel fölrepüljön a szakadék tetejére persze  a kötél végét a másik kezemmel fogtam, hogy ne repüljön el a teljes kötél. Ekkor elkezdtem húzni visszafelé, hogy a horgony beleakadjon a fönt talajba, de az első próbálkozás sikertelen volt a horgonyunk visszaesett és majdnem a fejünkre esett de szerencsére időben odébb léptünk.

- Ha elsőre nem megy próbáld újra... -mondtam majd a műveletet ismét megismételve végre sikerült rögzíteni a kötelet.
A teljes testsúlyomat ráhelyezve kipróbáltam, hogy elég erős-e és szerencsére megbízhatónak tűnt így elkezdtem fölmászni ami nem volt éppen könnyű hiszen az indák csúszósak voltak és lábbal nem is lehetett körbe kulcsolni hiszen nem volt túl vastag. Így inkább csak a karokra lehetett számítani a mászásban az indából gyártott kötélen. Végül sikerült a kötél tetejét elérnem itt elkaptam a szakadék szélét az egyik kezemmel és felhúztam magam a tetőre.

A mászás igencsak fárasztó volt így rögtön hanyat dobtam magam a talajon, pihegtem úgy tíz másodpercet majd fölkeltem, ellenőriztem a horgonyt és lekiabáltam Riconak:

- Jöhet maga is Mr Rico!

A hadnagy is elérte nagy nehezen a kötél tetejét itt elkaptam a karját és segítettem neki fölmászni a tetőre.

-Fuh csak sikerült kijutnunk onnan -mondtam még mindig lihegve

~ Akkor próbáljunk ismét kapcsolatba lépni  a hajóval -gondoltam magamban.
Ismét a kommjelvényemre böktem majd így szóltam:

- Itt Porter kapitány, veszi valaki az adást? -majd elhallgattam és reménykedtem a válaszban



 
RicoDátum: Péntek, 15-02-2013, 9:57:59 PM | Üzenet # 28
Lodestar - Biztonsági Főnök
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Balázs Szászi

Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A párkányon haladva csak arra gondoltam hogy minél előbb túl legyünk már az egészen, szeretem az izgalmas helyzeteket és a vulcáni kliímát de már kicsit túl sok volt a jóbol.
Azonban menekülési esélyeink már eléggé lecsökkentek, kapitányom hihetetlen leleményességel szétszedett egy phaser puskát és a hegyes részeket indákra erősítettük egy phaser segítségével és csak reménykedtünk benne hogy ez beválik.
Hosszas mászás után Porter kapitány elérte a párkány másik részét ezután én következtem.

-Egy pillanat és kész vagyok uram válaszoltam a kapitánynak.

Ezután megpróbáltunk kapcsolatba lépni a hajónkal remélem sikerülni fog.


 
RiddickDátum: Szombat, 16-02-2013, 8:43:04 AM | Üzenet # 29
Lodestar - Tudományos Főtiszt
Csoport: Hadnagy

Teljes név: petya deki

Üzenetek: 38
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egy egy kő mögött lapultunk fedezék gyanánt én a késeim erősen szorítva. Seamus ahogy kitudtam venni a félhomályba sajátjait mozgatta.Vártunk jó sok ideig míg nem egy alak jelent nem messze tőlünk valami furcsa aurának nevezhető kék valami vette körül. A látási viszonyok miatt nem tudtam kivenni mi is az. Egyre közelebb és közelebb jött mígnem elhaladt mellettünk.Szóhoz se jutottam így hát próbáltam "telepatikusan" megkérdezni Seamust hogy látta e.

-Seamus maga is látta eszt a különös teremtményt vagy csak én halucinálok? Kérdeztem tőle csekély kis telepata tudásommal. 

Vártam a válaszra amíg el nem tűnt az alak a túl oldalon.

-Még mi a francok lehetnek erre ? Kiáltottam fel de válasz nem érkezett rá néztem Seamusra de még szótlanul ült ahol volt egy ideig


 
SeamusDátum: Szombat, 16-02-2013, 7:50:46 PM | Üzenet # 30
Bounty Hunter - Első Tiszt
Csoport: Parancsnok

Teljes név: Seamus T. Haliburton

Üzenetek: 25
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Egyre feszültebb és idegesebb lettem miközben vártunk. Csak vártunk és vártunk, majd egy alak bukkant fel a távol sötétjében. Egy alak, amit nem tudtunk sehogy sem azonosítani. Ahogy közelebb ért, észrevettem, hogy az egész lényt valamiféle különös aura veszi körbe... Az már biztos volt, hogy nem emberi lénnyel van dolgunk, mert sem az érzelmeit, sem pedig a szívverését nem tudtam megfigyelni.

A lény lassan elhaladt mellettünk, majd tovatűnt.. Minden nyom nélkül távozott a helyszínről...
Kissé a szívrohamot hozta rám Riddick a túlzott agyműködésével amit felém próbált közvetíteni... Annak amit telepatikusan felém küldött, annyi értelme nem volt, mint egy zöldre festett, táncoló csizmának...

Én csak némán ültem mert a lény, valahonnan ismerős volt, bár nem tudtam felidézni, hogy mégis honnan...


 
Fórum » RPG Helyek » Vulcan » A Kohó (The Forge / The Sas-A-Shar Desert) (A Vulcan-on található sivatag)
Keresés: