HSRC

Hun FRPG
Regisztráció Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
A fórum moderátora: AdamJCross, Lauren, Lauren(ST)  
Fórum » RPG Hajók » A.S.F. Bounty Hunter » Folyosó
Folyosó
Lauren(ST)Dátum: Kedd, 13-08-2013, 6:20:49 PM | Üzenet # 16
Storyteller
Csoport: Moderátor

Teljes név: Lauren Nasel

Üzenetek: 41
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Innen

Alan kilépett a folyosóra, de a szokásosnál kevesebben járkáltak fel, s alá értelmetlenül, életúnt fejjel, így nem kellett most annyira feszélyezve éreznie magát a hajó részeit összekötő katakombában.
Ahogy ment, elgondolkozott egy pillanatra, majd csak azt vette észre, hogy a hajó elülső szekciójában van, noha a kert a hátulsó részlegek között foglal helyet. Nem emlékezett hogy került oda, lehet túlzottan elmélyült a gondolataiban, de azért fúrcsa volt...



Mesélő
 
AlanCromwellDátum: Szombat, 17-08-2013, 8:44:29 PM | Üzenet # 17
Bounty Hunter - Hajó pszichológus
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Alan Cromwell

Üzenetek: 188
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mikor kiléptem láttam hogy annyian vannak hogy akár egy táncdalestet elő lehetne adni annyi hely van. (És legalább olyan "sokakat" érdekelne az.) Zsebre tettem a kezem és elindúltam.. szerintem jófele bár akkor ezt még nem nagyon néztem meg mivel nem is nagyon érdekelt.
Elindultam előre, hol a padlót hol a folyosót nézve. Arra gondoltam hogy nem is olyan rossz itt, végül is van pár tiszt  akikkel minden nap beszélhetek a betegségükről így nem fogok nagyon megbuggyanni hosszú távon. Bár... megálltam és belenéztem az egyik ablaküvegbe: magányos leszek. 
Vettem egy mély lélegzetet, majd megállapítottam hogy végül is az űr is magányos így valamennyire lehetek én is akármennyire baromi rossz érzése is az. Elszomorodtam a saját baromságaim miatt, a saját gondolataim miatt amiket gondoltam de nem tudtam másra gondolni csak ezekre. 
Még jó hogy más nem ismer nagyon csak én magamat... nem szívesen osztottam volna meg minden érzelmemet senkivel sem. Azzal elárultam volna saját magam; megtudnának hogy gyenge vagyok..De várjunk csak Alan, sokat gondolkodol és hol van a botanikus cucc? 
Mire felesztméltem már ki tudta hogy hol vagyok.. egyedül voltam a folyosó egyik elhagyatott részébe. 
- A fenébe Alan rossz helyen vagy.. de hogy kerültem ide? - Kérdeztem félhangosan magamtól..  körbe néztem, a hely valahogy sehogy sem volt ismerős. 
- A fenébe... - Tettem hozzá, majd megfuordultam és elindultam lehetőleg visszafelé.




I'm not a show man.. at all...
If I am a charming man than the other's is glitter pony's... (:

Keep me away from the sickbay!
 
Lauren(ST)Dátum: Vasárnap, 18-08-2013, 1:29:40 PM | Üzenet # 18
Storyteller
Csoport: Moderátor

Teljes név: Lauren Nasel

Üzenetek: 41
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Alan gyorsan visszafordult, s hamarosan sikeresen megtalálta a botanikus kertet, ám azt még nem fejezték be. Eredetileg a hajó nem tartalmazott ilyet, de az új körülmények szükségül hozták a megépítését, csak épp nem volt már idő rá a hirtelen jött feladat miatt. Az ablakán benézve, viszont így is szép látványt nyújtott, pedig mindenhol állványok voltak, de már voltak virágok. Alan egy ideig így gyönyörködött bennük, majd tovább indult keresni valami nyugalmas helyet, talán a kilátó szintet.


Mesélő
 
AlanCromwellDátum: Hétfő, 19-08-2013, 3:13:11 PM | Üzenet # 19
Bounty Hunter - Hajó pszichológus
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Alan Cromwell

Üzenetek: 188
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Még jó hogy éppen idejében visszafordultam, mert egy jó husz perces séta után megtalálhattam a kertet. 
Csalódottan konstatáltam azonban hogy a kert zárva volt, így csak az ablakán tudtam éppen hogy benézni. 
- Ez tetszett volna.. ha be tudtam volna menni. - Motyogtam félhangosan az üveg előtt állva, aztán megint zsebre tettem a kezem és megint megfordultam. 
" Edzés programnak sem utolsó hogy össze-vissza mászkálok ezen az átkozott hajón." - Gondoltam magamban miközben elindultam megint csak a folyosón előre. 
Azon agyaltam hogy hova is mehetnék ha már a botanikus kert nem szolgál semmi jóval számomra. 
" Kell egy hely ahová elbújhatok.. ahol nem találnak meg és békén hagynak. Kell egy ilyen. " - Tettem hozzá a gondolataimhoz, és ez által ugrott be nem más, mint a kilátó. 
" De hát van egy kilátónk is! Ejha! Ahhoz képest hogy már egy jó ideje itt szolgálsz Alan egész ügyesen rájöttél erre... nah nyomás!" - A kilátó.. igen, igen. 
Nem szoktak ott lenni tudtam és talán ott nem sokan fognak majd zargatni sem. Az jó hely lesz nekem.. replikálok majd magamnak egy narancslét és kémlelem az űrt. 
Jól hangzik, jó program. Nekem....




I'm not a show man.. at all...
If I am a charming man than the other's is glitter pony's... (:

Keep me away from the sickbay!
 
Lauren(ST)Dátum: Szerda, 28-08-2013, 4:25:23 PM | Üzenet # 20
Storyteller
Csoport: Moderátor

Teljes név: Lauren Nasel

Üzenetek: 41
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Folyt-> Observation Deck


Mesélő
 
Fórum » RPG Hajók » A.S.F. Bounty Hunter » Folyosó
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés: