HSRC

Hun FRPG
Regisztráció Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
A fórum moderátora: AdamJCross, John, Lauren, Lauren(ST)  
Fórum » RPG Hajók » U.S.S. Lodestar » Gyengélkedő (Gyengélkedő)
Gyengélkedő
LaurenDátum: Szombat, 30-03-2013, 8:42:56 PM | Üzenet # 31
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Le vagyunk maradva, szóval a köztes részeket kihagyjuk. Az instrukciók a Híd-on vannak

Hozzáadva (2013-03-30, 7:42 PM)
---------------------------------------------
Miután Elisabeth, Lily és Saleen befejezték a műtétet, Seamus Haliburton-t mély altatásba helyezték, noha a doktornő tudta, hogy a Scitera-knál az altató igen korlátozottan működik...
Áttették Őt az egyik, függönnyel elkeríthető bioágyra, majd a komputer ráállították a megfigyelésre.
Eközben, Elisabeth Riddick-et vette szemügyre... A férfi ugyan azt mondta, hogy már rendben van, de Crensaw szerint túl izgága volt, hogy rendesen kezelni tudja...

Elisabeth amint odament, látta, hogy az a sérülés nem is olyan kicsi... Szerencséjére Ő sem ember volt... Az Ő szervezete is valamivel erősebb mint a Humánoké, ám ettől még a sérülés az sérülés...

Saleen (aki egy jól megtermett, 2 méter 10 centis ember) segítségével, megfordították Riddick-et.. Elisabeth így már kezelésbe vehette a csúnyán megégett sérülést... Kilátszott a fickó bordája is (háton lőttek, ne feledd)...

Andora -> Riddick -> Lauren





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
AndoraDátum: Szombat, 30-03-2013, 9:12:17 PM | Üzenet # 32
Lodestar - Főorvos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Dr. Elisabeth Howard

Üzenetek: 307
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Miután megköszöntem a többieknek az együttműködést, még egy kicsit vissza kellett térni a parancsnokhoz. Mély altatásba kellet helyezni, hogy még véletlenül se ébredjen fel, de tudtam, hogy ez a faj ellenállhat még az altatónak is, de azért beadtam. Ha felébredne max lekötözzük, bár nem tudom ilyen erős fajnál mennyit segítene az, hiába gyengül le a sérüléstől.

Ezután Lilyvel és Salennel nagy nehezen áttettük egy másik ágyra. Ami közvetlenül az orvosi szobám mellett van, hogy bármikor gyorsan reagálhassak, ha történne valami. Feltettünk egy függönyt is, amit elhúztunk, hogy eltakarjuk vele, és bekapcsoltuk a fejénél lévő életjelmegfigyelőt.

Ezután elindultam a csapatból visszamaradt utolsó emberhez, mert Crensaw szólt, hogy a fickó jól érzi magát, de ő szerinte sokkal súlyosabb a helyzet, hogy meg kéne néznem.
Mikor odaértem láttam, hogy mire utal. Volt egy hatalmas sebe a hátán, ami csúnyán nézett ki.
Épp az oldalán feküdt, így megkértem Saleent, aki erős, hogy óvatosan fordítsuk a hasára, hogy jobban szemügyre tudjam venni a sérülést.
Mikor sikerült megfordítani, elsőre látszott, hogy nem egy szokásos kis seb. Súlyos égési sérülést szenvedett, és még pár alsó bordája is kilátszott, annyira eltalálta a fegyver.
Bár látszott, hogy nincsenek fájdalmai, mégis adtam neki fájdalom csillapítót. És megkértem Saleent hogy készüljön fel egy gyors beavatkozásra. Először a felszíni sérülést kell ellátni, aztán neki lehet fogni a többi résznek. Izmokat is rendbe kell hozni, mert látszott, hogy azok is megsérültek. Lehet még bőrátültetésre is szükség lesz.





"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."
"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."
"The average dog is a nicer person than the average person."
"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította: Andora - Szombat, 30-03-2013, 9:37:39 PM
 
RiddickDátum: Szombat, 30-03-2013, 10:13:41 PM | Üzenet # 33
Lodestar - Tudományos Főtiszt
Csoport: Hadnagy

Teljes név: petya deki

Üzenetek: 38
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Kiderült hogy a sebem nem annyira enyhe mint gondoltam mert Crensaw szólt a dokinak aki már stabilizálta Seamus-t hogy jöjjön mert kéne kis segítség.

Oldalamról át fordítottak a hasamra és egyből bele nyilallt a fájdalom úgy éreztem mintha átlyukasztottak volna engem.

-Doki tévedtem a sebemmel kapcsolatba bár nem a legsúlyosabb mit valaha elszenvedtem de akkor is eléggé fájdalmas és jó mély is lehet.

Be adott a doki fájdalomcsillapítót ami meg kell hogy mondjam jól jött hogy kibírjam a fájdalmat jól esett hogy végre nem csak az önkotrólommal tudom elviselni a fájdalmakat.

Egy ideig semmi sem történt de később éreztem hogy a doki elkezd kezelgetni.

-Doki ön szerint én mikor kerülhetek vissza szolgálatba, és a parancsnok hogy van ?


 
LaurenDátum: Hétfő, 08-04-2013, 7:52:04 PM | Üzenet # 34
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
(Sorry, kicsit belehúzunk, a következő kör már a Bounty Hunter-en lesz)

Miután a többiek elmehettek, pár óra eltelt a gyengélkedőn, ami alatt Elisabeth úgy-ahogy befoltozta Riddick-et és bár nem 100%-osan, de kész volt a szolgálatra.

Riddick már készült volna a kabinjába menni, mikor a kapitány hangja hallatszott a kommrendszeren keresztül, amiben Dr. Elizabeth Howard hadnagyot és Richard B. Riddick hadnagyot a hangárhoz kérette.

Andora->Riddick->Lauren





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
AndoraDátum: Hétfő, 08-04-2013, 8:32:03 PM | Üzenet # 35
Lodestar - Főorvos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Dr. Elisabeth Howard

Üzenetek: 307
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Hát volt dolgunk, hogy szegény hadnagyot összefoltozzuk. Először izmokat hoztuk rendbe, majd jöhetett a bőr. Mint kiderült, nem szükséges a bőrátültetés, csak a bőrregenerálót kellet hosszabb ideig használni. De kb. 2 óra alatt rendbe hoztunk mindent.
"Kész van hadnagy."-szóltam a hadnagynak, aki láttam, egy kicsit el is kábult közbe, gondolom a sérüléstől, meg a fájdalomcsillapítóba található gyenge nyugtatótól."Mostmár szolgálatra kész. És nyugalom Haliburton parancsnok műtéte is jól sikerült, de neki hosszabb ideig fog tartani, mire felépül."-tettem még hozzá.

Ezután nem sok idő telt el, már épp készült vissza a hadnagy a kabinjába, mikor bejövő hívás érkezett az intercommon a kapitánytól, hogy mindketten fáradjunk a komphangárba.
Így felkaptam az orvosi táskámat és elindultunk a hadnaggyal a hangárba.





"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."
"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."
"The average dog is a nicer person than the average person."
"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."
 
RiddickDátum: Hétfő, 08-04-2013, 9:12:57 PM | Üzenet # 36
Lodestar - Tudományos Főtiszt
Csoport: Hadnagy

Teljes név: petya deki

Üzenetek: 38
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Pár órás beavatkozás lehetett a dolog bár nem tudtam pontosan mert elkábultam kicsit a bioágyon.
Egy időt még fél kómásan feküdtem mire észbe kaptam hogy már kész a doki.
Megnyugtatott hogy már szolgálat képes vagyok és már a parancsokért se kell annyira aggódni
Mondta a doki hogy nyugodtan mehetek a dolgomra s én meg is indultam de csak a folyosó közepéig jutottam mert a kapitány hivatott minket a hangárba.
Be vártam a dokit és együtt indultunk tovább a komphangár felé


 
LaurenDátum: Szerda, 17-04-2013, 8:17:32 PM | Üzenet # 37
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Folytatás: Bounty Hunter - 2-es zsilip




"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
Fórum » RPG Hajók » U.S.S. Lodestar » Gyengélkedő (Gyengélkedő)
  • Oldal 3 / 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Keresés: