HSRC

Hun FRPG
Regisztráció Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
A fórum moderátora: AdamJCross, John, Lauren, Lauren(ST)  
Fórum » RPG Hajók » U.S.S. Lodestar » Híd (Parancsnoki híd)
Híd
AdamJCrossDátum: Péntek, 18-01-2013, 6:45:21 PM | Üzenet # 1
Admin
Csoport: Adminisztrátorok

Üzenetek: 55
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
/-/



Adam Cross's DeviantART
 
JohnDátum: Szombat, 19-01-2013, 8:22:24 PM | Üzenet # 2
Lodestar - Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok

Teljes név: John Porter

Üzenetek: 219
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Ez történt a hídon az oldal költözés előtt:

Lauren

HozzászólásElküldve: 2013.01.06. 19:47

2384-et írunk. Az űr sötét, a világ nyugtalan. Nem volt elég a csak "Nemezis"-ként emlegetett eset, de még a Borg is támad. Ám ezzel még nincs vége. Klingonok, Romulánok, Kardassziaiak és még sok más, a Federációt fenyegető ellenség, tartja rettegésben békés világunkat. Ez már nem az az utópikus világ, amit Jonathan Archer és a többi alapító gondolta, hogy lesz. A békének vége. Egy dologban reménykedhetünk, hogy a bátor Csillagflotta tisztek kemény munkája árán, sikerül helyrerakni a dolgokat és visszatér a fény az univerzum eme sötét és hideg régiójába.

2384 Január 6-a van. Pár hete fejeződött be csak a U.S.S. Lodestar építése. Eme Sovereign osztályú cirkáló feladata, főként a Federáció s minden benne élő védelme lesz.

Épp tegnap ért véget az átadó ünnepség, amin sajnos nem tudott minden tiszt részt venni, de akik ott voltak, örök emléket szereztek egy újabb dicső csillaghajó születéséről. Lassacskán megérkeznek a hajó utolsó tagjai is, akik meglepő módon, pont a főtisztek. Elsőként John Porter kapitány érkezik a hídra, mögötte a Tudományos főtiszt Richard B.Riddick hadnagy. érkezik meg. Ketten, egyedül a sok, nickelbolha módjára ugrándozó cadet között kissé furcsállva kezdik körbenézni a hajót egy bemutatkozás után.

Pár pillanat múlva, beesik Rico hadnagy is a Biztonsági főnök, ki kissé ügyetlenül majdnem nekimegy az egyik cadet-nek, mikor kilép a turbóliftből.

-Uram! -szólal meg az egyik rohangáló tiszt- Itt van a hajó állapotáról szóló jelentés, Kapitány! -mondja, magát vigyázzba vágva a fiatal Nő, majd a lift felé fordul.
-Uraim! -szól oda Rico-nak és Richard B.Riddick-nek, amivel el is viharzik a lifttel együtt.

John, mivel mást nem tud csinálni, átnézi a jelentést, amiben örömére, a hajó 100%-on üzemkésznek van feltüntetve.

-Uram! -szólal meg megint egy cadet.- Az Admirális üzeni, hogy az első tisztje, nem ér ide időben, mert dolga akadt. Azt mondta, majd idő közben, egy komppal fog megérkezni uram! -fejezte be, majd elviharzott, az előző cadet-hez hasonlóan.

Sorrend: John, Riddick, Rico

John

HozzászólásElküldve: 2013.01.06. 19:58

A liftben állva már csak azt vártam hogy végre mikor nyíllik ki az ajtó hogy megtekinthessem a hajóm hídját.
Az ajtó kinyílt és belépve a hídra körülnéztem... ~Szebb mint azt valaha gondoltam volna. -futott át az agyamon ez a gondolat de már meg is érkezett Riddick hadnagy.
Odaléptem hozzá és nyújtottam a kezem egy kézfogásra és ezt mondtam:
- Hadnagy köszöntöm a hajón.
Ekkor beérkezett Rico hadnagy is de nem tudtam oda menni hozzá hiszen egy tiszt a hajó állapotáról szóló jelentéssel le is foglalt.
- Köszönöm. -mondtam miközben gyorsan átfutottam a jelentést.
Épphogy felszabadultam már jött is a rossz hír, hogy az első tisztem nem ér ide.
- Rendben, köszönöm... -válaszoltam

Riddick

HozzászólásElküldve: 2013.01.06. 20:07

A kapitány után értem nem sokkal a turbo lifthez . miután fel értem a liftel és kinyílott előttem az ajtó egy csodálatos helyiség tárult elém . nem tudtam sokáig bámészkodni mert kapitányom gyors üdvözlése lefoglalta a figyelmem, jó üdvözlésként erősen megszorítottam a kezét amit látszólag nem vett észre és mondtam neki hogy gyönyörű hajó majd tovább nézelőttem. miközben nézelőttem be futott Rico is mivel láttam hogy kapitány kicsit elfoglald a jelentéssel gyorsan megfordultam Rico felé és kezet ráztam vele rajta kisebb jeleket már láttam hogy mijen is a kéz szorításom de hát nehéz lessz erről le szokni. miutánn ezzel végeztem el indultam feltérképezni a hajót .

Rico

HozzászólásElküldve: 2013.01.06. 20:21

Épphogy megérkeztem, szinte rohantam is a hídra, útközben azért néhány ismerős arcot is láttam.
A hajó gyönyörű de nincs időm nézelődni az első utam a hídra vezet és mikor megérkeztem felváltottam a helyemen lévő altisztet.

l
Lauren

HozzászólásElküldve: 2013.01.06. 20:41

A gyors bemutatkozást letudva, máris felbőgött a reaktor.
-Kicsit kalibrálni kell még, de ha bemelegszik, már nem lesz ilyen zajos a kislány! -mondta az egyik tiszt a gépészeti pultnál, mikor felkapcsoltak a panelek.

-Hajtóművek, pajzsok, fegyverek, energia rendszer, tér hajtómű, létfenntartó, mesterséges gravitáció, szerkezeti integritás mező... 100%-on. Készen állunk az állomás rendszereiről való leválásra.
-Leválás indul! ......................... Leválás kész! A hajó a saját rendszereiről üzemel.
-Impulzus hajtóművek kész! Fúvókák üzemelnek.
-Burkolati fények, navigáció világítás felkapcsolva.
-1-estől a 29-es szintig mind kész. Létfenntartó anomáliákat nem észleltünk. Zsilipek záródnak. ..... Zárva. Szivárgás nem észlelhető!
-Indulásra készen állunk. -hangzott el a végszó mielőtt a hajó ugrott egyet.

-Elnézést! Most vagyunk teljesen lekapcsolódva! -tette hozzá megilletődve az egyik fiatal tiszt, mire a kapitány furcsán ránézett, majd széke előtt megállva, elindította a hajót.
Riddick, Rico csak a helyüket elfoglalván, a pultjaikon ellenőrizni kezdték a hajó értékeit.

-Érzékelőkkel gond van! -mondta az egyik tiszt, mire Riddick hadnagy ráütve a panelre megjavítottam
-Ömmm... Rendben van most már, uram!

A hajó lassan kifutott a Drydockból, mint egy kecses madár ami épp elrugaszkodik a hegygerincről, hogy a zsákmánya után induljon. Ahányan csak látták a hajó indulását, mind könnyekkel küszködtek.

Pár perc telhetett el, mire az Intercomm-ból egy idős hang szólalt meg.
-Porter Kapitány! Itt Simons Admirális. Jöjjön le kérem az étkezdébe, beszédem van önnel! -majd az adás elhallgatott és kapitány átadva a hidat a helyettes első tisztnek, Max Regnary parancsnoknak, s elindult az étkezdébe.

(Sorrend, mindig marad)

John

HozzászólásElküldve: 2013.01.06. 20:53

- Maga a szakértő bár én most sem hallok óriási zajt- mondtam elmosolyodva.
Végighallgatva a hosszas jelentést ennyit mondtam:
- Ha kész vagyunk tűnjünk innen. -épphogy kimondtam megugrott a hajó.
A fiatal tisztre néztem picit szigorúan de azonnal fel is oldódott a tekintetem.
- Nah ha végre ténylegesen kész vagyunk az indulásra hagyjuk itt ezt a fémrácsot...
Riddick hadnagy javítási módszerére csak ennyit tudtam mondani:
- Egyéni de legalább hatásos.
A hajó ahogy szépen kisiklott a száraz dokkból akadémiai éveim jutottak eszembe, hogy hányszor álmodtam erről a pillanatról, hogy saját hajóm lesz és, hogy milyen lesz az első utam kapitányként. Hát most itt van.
Ekkor az intercomm hangjára lettem figyelmes.
- Értettem admirális, azonnal indulok -válaszoltam az admirálisnak.
Fölkeltem a székből és Regnary parancsnokhoz fordultam.
- Parancsnok a híd az öné. -majd a turbóliftbe léptem ami becsukódott és az étkezde szintje felé indult meg.

Riddick

HozzászólásElküldve: 2013.01.06. 21:03

Miután nagy nehezen kiszabadultunk a kapitány által fémrácsnak nevezett űrdokkból (én se találhattam volna jobb nevet neki)
Kapitányom "dicsérő" szavára csak annyit mondtam hogy régi szép idők maradvány ha nem működik valami üss rá egyet és lehet megjavul (rossz esetbe elromlik)
Ezen mondókám után kis idővel jött a hívás amit az admirális küldött kapitánynak és őt le váltotta valami fura kis csórika.
Körbe néztem és miután semmi jel nem jött hogy szükség lett volna rám kényelembe helyeztem magam helyes kis székemen.



Rico


HozzászólásElküldve: 2013.01.06. 23:38

Miután a hajó kifutott a dokkból a fegyverszobába siettem ahol körülnézve elösször is meg kelett keresnem az irodámat mert még elég nagy volt a rendetlenség és néhány pult bekötését most csinálták meg a gépészek, a helyiség többi részében padd-ék, szerszámok,fegyverek és felszerelések hevertek szanaszét.

Comm: Rico a biztonságiaknak, a szolgálatos tisztek jelentkezzenek a fegyvertárban.

Pár perc múlva a tisztjeim megjelentek és eligazítottam őket: Uraim 1 órájuk van hogy ezt a rumlit eltakarítsák és rend legyen , az 1 óra leteltével helyre ált a rend.

Miután a fegyvertárt lerendeztem lenéztem a csillagbárba és utána a hídra mentem.

Hibák:
1: Nem követted az utasításokat, egy szóban sem.
2: Mivel az utasítás szerint, a hídon kellene lenned, nem mehetsz át máshová.
3: Hídra írtad a fegyverszobát, holott az másik szinten van. És továbbra is a hídon kéne (kell) lenned.


Nem törlöm, de a HSZ nem történt meg.

Lauren

HozzászólásElküldve: 2013.01.07. 16:20

Amint Porter Kapitány elhagyta a hidat, Regnery Parancsnok felállt az első tiszti székből, megigazította a ruháját, s a híd közepére állt. A fiatal, 28 éves Parancsnoki rangú férfi, elég feltűnő testmagasságával, elég jelentős látványt nyújthatott a hídon lévő tiszteknek.

-Kormányos! -szólalt meg első ízben a férfi- Amint eltávolodtunk a docktól, vegye az útirányt a Vulcan felé. 7-es fokozaton! Teszteljük le a kicsikét! -mondta vigyorogva.

-Igenis uram! vágta rá a fiatal zászlós a pultnál.

Regnery parancsnok ezután egy lendülettel hátrafordult.
-Mr. Riddick! Tegyen egy próbát az érzékelőkkel. Mérje ellenőrizze, hogy a Föld tömegét a szabvány, 5978 trillió tonna értéken állapítja-e meg. -tette hozzá, mire tovább fordult ugyan azzal a lendülettel tovább fordult Rico Hadnagy irányába.
-Mr. Rico! Kérem, futtasson egy diagnosztikát a fegyvereken és a pajzson. Kíváncsi vagyok, most hogy nem az állomás rendszereitől függ a hajó, milyen értéket mutatnak. Nem lenne jó, ha harc közben sülnének be.

Sorrend: Riddick, Rico, Lauren


Riddick


HozzászólásElküldve: 2013.01.07. 16:52

Miután John kapitányt leváltotta a parancsok helyettes nem sokkal utána ki adta első parancsait.
Nekem egész egyszerűnek tűnő feladatok jutottak kezdtem is hozzá a a szkennelésbe.
-Uram szkennelés folyamatban pár másodpercet kérek. mondtam kapitány nak
-Uram szkennelés befejeződött az értékék tökéletesen egyeznek minden érzékelő 100%-on. mondtam és fordultam ismét felé
-Egyéb kérése uram van hozzám ?

Rico

HozzászólásElküldve: 2013.01.07. 16:58

Miután a hídra értem és elfoglaltam a helyem a taktikai állomáson, a parancsnok útasítást adott pajzs diagnosztikára, ez a regenerálodó pajzs egyszerüen hihetetlen a kalibrálása még problémát okoz.
-Parancsnok a hátsó pajzs ingadozik a gond a pajzs generátornál lehet uram, le kellene mennem a gépházba elháritani a hibát uram.

Lauren

HozzászólásElküldve: 2013.01.07. 20:51

-Köszönöm! Nincs más. Ezek szerint az érzékelők működnek... -tette hozzá, miközben a a Padd-jébe írogatta a dolgokat, majd Rico felé fordult.
-Negatív! Egyenlőre itt van magára szükség. A gépészek pedig pont erre valók! -vetett furcsa pillantással kiejtett szavai szinte körbe ugrálták a hidat.

Comm: -Gépház! Itt Regnery Parancsnok! Ellenőrizzék a hátsó pajzs generátort, mert valószínűleg ingadozik a teljesítménye!
Comm: *-Rajta vagyunk uram! -válaszolta a "vonal" túloldalán lévő tiszt.

-Amint jelentkeznek, megtudjuk mi volt a gond! -mondta, majd a kormányos felé indult.

-Zászlós! Mennyi idő múlva érkezünk a Vulcan-hoz?
*- 1 óra nagyjából Uram! Bár kicsit még be kell melegednie a hajtóműveknek. -felelte, s közben a pulton tett pötyögő mozdulatai mint egy zongora verseny, adták ki a csipogó hangokat.
-Rendben! -veregette vállon a fiatal nőt, majd visszament az Első Tiszti székhez.

-Mikor cserélik már le, ezeket az idegesítő, console hangokat? -tetet fel a költői kérdést, a hídon uralkodó feszültség megtörése céljából.

Sorrend: Mivel Riddick bizonytalan, nincsen.

Riddick

HozzászólásElküldve: 2013.01.07. 22:58

Csak hallgattam a beszélgetést és hallottam az idegesítő csipogást szerettem mindig az egyedi hangokat de ezek eléggé rossz komponálásúak voltak ítéllkezdtem magamban de mikor helyettes kapitány meg jegyezte hogy
-Mikor cserélik le már, a console hangokat ?
Tettem fel neki a kérdést buzgóan
-Kapitány engem is idegesít már ez a fura egér cincogás esetleg valamit tehetek az ügy érdekében ? mondtam a kérdést.
- Utána ha nincs szükség rám esetleg kicsit elmennék kikapcsolódni ha kapok rá engedélyt.
Amíg vártam a válaszokat elkezdtem nézegetni a lehetséges hangok után
találtam is egy jó párat de majd ha kapitány engedélyt ad rá akkor bedobom neki hátha neki is tetszik

Rico

HozzászólásElküldve: 2013.01.07. 23:26

Izgatottan vártam a gépészek jelentését, de sajnos a parancsnok nem engedett le gépházba pedig az ilyen ügyekett jobban szeretem magam elintézni különösen azért mert ez új hajó.
A voyager-ön töltött rövid idő alatt ismeretségbe kerültem Tuvok parancsnok helyettesel akinek miután hazatértünk a földre megígértem hogy minél hamarabb meglátogatom őt mivel a hazatérés után a családjánál a vulkánon pihent.
Kapóra jött tehát hogy a vulkán felé tartunk , ugyanakkor ez a pajzs hiba kissé bosszantott emelett még volt más dolgunk is.
-Parancsnok minél hamarbb el kellene végezni a phaserek kalibrációját és tesztelését , emelett a photon és quantum torpedóvetők kezelését és célba lövését is gyakorolnunk kellene.


Lauren


HozzászólásElküldve: 2013.01.08. 19:23

-Ez csak egy költői kérdés volt Hadnagy! -mondta szép hosszan elnyújtva Max, miközben mint aki otthon érzi magát, félig fekvő helyzetben ült a székben.
-Szerencsére úgy se leszek sokáig ezen a hajón. Csak ideiglenesen vagyok itt. -mondta kissé fáradt hangon. Max-nek ugyan is, tudni illik, felajánlottak egy hajót, bár még nem fogadta el, de nagyon gondolkozik rajta.

Max látta, hogy Rico hadnagy igen csak menne már, bár sehogy sem tudta megérteni, egy biztonsági tiszt, mit akar a gépházban. Erre vannak a gépészek, hogy ne kelljen negyed kilométert gyalogolni a gépházig, amikor kell valami.

Comm: *-Itt a gépház! Uram! Az egyik pajzsgenerátor hibásan volt bekötve. Elkezdtük megcsinálni. Fél órát lehet igénybe fog venni, de igyekszünk ahogy tudunk. -jelentette egy fiatal hangú tiszt a vonal másik oldalán.
Comm: -Csinálják! Ha kész, jelentsen! -válaszolta Regnery parancsnok majd az adás véget ért.

-Tényleg igaza volt hadnagy! -mondta a székből felállva, és fél lábát feltéve, hátra felé fordulva.
-Lehet inkább gépésznek kellett volna mennie? -kérdezte vigyorogva.

-Előző felvetésére visszatérve, épp azért megyünk a Vulcan-hoz, hogy a most épített, direkt kialakított gyakorló téren teszteljük a kislányt. Lesz még alkalma puffogtatni ma, nyugodjon meg....

Épp hogy be tudta fejezni a mondani valóját, mikor észrevette, hogy már meg is érkeztek a Vulcan-hoz.

-Zászlós! Azt mondta, 1 óra... -vonta kérdőre a fiatal tisztet, ki csak elvörösödve, ránézett.
-Elnézést. Kissé ideges vagyok, mert az első utam. Azt hiszem feljebb kapcsoltam mint 7-es.

A parancsnok csak az arcára tette a kezét és csak ennyit mondott:
-Máskor ne forduljon elő. Még a végén kinyír a kapitányuk engem! -mondta, majd visszaült a székbe.
-Dockoljon be az állomásra. Itt fogják berakodni a torpedókat...

Riddick

HozzászólásElküldve: 2013.01.08. 19:37

Végig hallgattam mit mondott a kapitány és csak annyi mondtam hogy
-Értettem uram csak meg kérdeztem
Mivel engedélyt kapitányom nem adott a pihenésre ezért elkezdtem ellenőrizni a hajó fegyver rendszerének helyzetét (szószerint el végeztem a távozó Rico hadnagy munkáját ami még rá érhetett volna) de mit tehetek unatkoztam a székben ülni vágytam már kis akcióra vagy fejlesztgetésre majd mikor végeztem a dologgal örömmel írtam meg a pad-et és tettem Rico konzolára utó irat ként végére írtam pár sort
-Rico hadnagy erre a kapitány úr ne vegyen tudomást hogy ön helyett végeztem el a munkát szóval mikor át adná eszt a jelentést neki utó iratot legyen szíves törölje
Miután ezzel végeztem vissza mentem székemhez és gyorsan kényelembe helyeztem magam.

Rico

HozzászólásElküldve: 2013.01.08. 19:57

A kapitány ismer engem tudja hogy magam szeretem elvégezni az ilyen dolgokat ezért csináltam ebből ügyet mert igényes vagyok a munkámat illetően.Nem értem a hadnagy miért vette enyire magára a dolgot.

Lauren

HozzászólásElküldve: 2013.01.09. 12:39

Max érezte, hogy kezd kissé kicsúszni az irányítás a keze alól. Ilyen még nem volt nála, bár új legénységgel se volt még dolga. Tudta, hogy valamit tennie kell, mert ezek a tisztek nem tudnak együtt működni.
Látta, hogy nagy az ellentét Rico és Riddick hadnagy között.

-Na jó! Elég legyen! Maradjon mindenki a helyén! Kérem ide azt a Padd-et! -mondta, majd odament Rico hadnagy pultjához és elvette sietve a padd-et, majd nézegetni kezdte.
A padd-en egy komplett jelentést talált, amit vélhetően nem Rico hadnagy küldözgetett, s aminek a végén ez volt olvasható: "Rico hadnagy erre a kapitány úr ne vegyen tudomást hogy ön helyett végeztem el a munkát szóval mikor át adná eszt a jelentést neki utó iratot legyen szíves törölje"
-Ejj-ejj.... Szerencséjük, hogy nem vagyok egy szigorú ember, így ezt elnézem. -mondta kissé kiábrándult arccal.
-Nem fogom mondani a kapitányuknak, de elő ne forduljon. Mindenki csinálja a maga dolgát, elvégre jelenleg azért vannak itt, hogy megismerkedjenek a hajó rendszereivel. Több gyakorlásra van szükségük, mint amennyi tesztelésre, bejáratásra ennek a hajónak.

-Olvastam Mr. Rico a Voyager-ön töltött idejéről. Lenyűgöző, de most 78.000 fényévvel idébb van. Lehet, hogy ott a létszám hiány miatt Ön mászkált le a gépházba, de itt nem. Ez ráadásul egy 2x akkor hajó, 3x akkora legénységgel. Szóval igazodjon ehhez!
-Ön, Riddick hadnagy! Igen, lenyűgöző múltja van önnek is, de igazodjon a flottához, ha egyszer belépett. -vetett véget a kis monológjának Regnery Parancsnok.

-Most pedig! Készítsenek jelentést a saját területükön, önállóan! Nem kell mélyreható, de 20 percen belül kérem. Értve vagyok? -tette hozzá, egy komolyodó arckifejezéssel az amúgy, igen engedékeny és laza természetű parancsnok, majd visszament a székéhez, s a karfán lévő panelt kezdte el nyomogatni.

A történetre is figyeljetek időnként. Ez nem az RPG-X Rico. Itt nem futhatsz a fejed után!

l
Rico


Na jól van megirom azt a jelentést.
Fegyverzet:Photon és Quantum torpedok kalibrálva a készlet feltöltve
Photon torpedo 500db
Quantum torpedo 300 db
Összesen 800 db
A vetőcsövek rendben vannak.
A phaserek készen álnak
A pajzs hibáját a gépészek kijavították ha szükség van a javítás naplóra a főgépésznél megtalálható
Az ablatív páncélzat működik.
Összeségében a taktikai rendszerekel minden rendben.
A biztonságak is készen álnak.
Lt Rico taktikai főtiszt.

Riddick

HozzászólásElküldve: 2013.01.09. 16:43

Észre vettem hogy kapitány helyettesem meg neszelte a dolgot de nem tudok mit mondani jelenleg nem sok munkám van szóval valamivel le kellett magam foglalni. De ha már beléptem a flottába ezért meg kell hogy magam fékezzem kicsit és inkább saját dolgom végezzem. De kérdem én magamtól mivel nem merem feltenni kérdésem kapitányomnak hogy mi féle tenni valóm lenne?
-Értettem kapitány legközelebb próbálok saját posztomon maradni és saját dolgom végezni bár nincs valami sok, és köszönöm hogy lenyűgözőnek vette a múltam de ez korántsem minden de a többit jobb ha nem tudja a flotta sose meg .

Lauren

HozzászólásElküldve: 2013.01.11. 17:29

Regnery parancsnok kissé fáradtan nézett a tisztek felé, de egy szót sem szólt már feléjük. Fordult egyet, s a kommunikációs tiszt felé lépett.
-Cadet! Kérem hívja Porter kapitányt a hídra, azzal, hogy megérkeztünk, és lassan elkezdhetjük a tesztet ha minden kész.
-Igenis Parancsnok! -válaszolta a fiatal tiszt.
Mire a Parancsnok válaszolt megfordult volna, már az üzenet el is volt küldve

Pár perc múlva, a Kapitány megjelent az épp kinyíló lift ajtó mögött, az Admirálissal együtt.
-Kapitány és Admirális a hídon! -vágta vigyázzba magát az egyik zászlós, mire Simons Admirális, csúnyán ránézett, jelezve, hogy vissza vehetne kicsit a lelkesedéséből.
Rico és Riddick hadnagy, szintén vigyázzba vágta magát, de Ők nem szóltak egy szót se, amit jól is tettek, mivel az Admirális mindig is utálta a szalutálást.

-Kapitány! Át adom a hidat! -mondta Regnery parancsnok, majd sietve leült a székében, arcát a kezébe borítva, ami elég jól érzékeltette, hogy kemény menet volt neki az utóbbi fél óra.

Amint Porter kapitány a székéhez ment volna, a kommunikációs tiszt, már jelezte, hogy hívás érkezik a Dock-ból.

Sorrend: John, Rico, Riddick, Lauren

John

HozzászólásElküldve: 2013.01.11. 17:38

Az admirálissal a hídra léptünk. Ekkor egy túlbuzgó tiszt épphogy csak nem terített elénk vörös szőnyeget.

- Pihenj zászlós... Azért ne vigye túlzásba! -mondtam mosolyogva enyhe fejcsóválás közepette.

Ekkor a híd közepére mentem, Regnery parancsnok átadta a hidat amire ezt válaszoltam.
- Köszönöm parancsnok. Remélem nem volt túl sok gond. -célozva ezzel a parancsnok viselkedésének okára.

Rico

HozzászólásElküldve: 2013.01.11. 19:32

A posztomnál, ülve miután a kapitány a hídra jött kicsit megnyugodtam hogy most ő ül a kapitányi székben, annak is örültem hogy megérkeztünk végre a vulkánhoz de magam részéről jobban szeretem ha mozgásban van a hajó és jó lenne már valami izgalmasabb küldetés.

-Kapitány, elnézést kell kérném a generátor ügy miatt , kicsit gyerekesen viselkedtem.



Riddick


HozzászólásElküldve: 2013.01.11. 19:47

Utáltam a szalutálást mindig én is de itt meg kellett adni a tisztelet kimutatását a felettesnek tehát vigyázzba vágtam magam amint be érkezett az admirális és a kapitány.

Kapitány mikor legyintett egyet hogy nem fontos a szalutálás és észrevettem admirálison is ezért kicsit lazítottam a szalutáláson.

Miután már távozott az admirális oda léptem a kapitányhoz egy teljes diagnosztikával és örömmel közöltem vele a jó híreket.

-Uram minden rendszer 100%-on üzemel amit úgy érzi indulhatunk a lő gyakorlatra

Lauren

HozzászólásElküldve: 2013.01.13. 13:09

Csatlakozott: 2013.01.02. 19:16
Hozzászólások: 16
Hailing Freq: *-Itt T'rel parancsnok a Vulcan Space Dock-ról. -szólalt meg egy kissé rekedtes Vulcan-i nő hangja. (Kép az állomásról)
Hailing Freq: *-Lodestar, Üdvözöljük önöket a Vulcan rendszerben. Amint készek a tesztekre, hozzá is kezdhetünk. Majd jelentkezzenek. Hosszú és eredményes életet! T'rel ki! -fejezte be, majd az adás szétkapcsolt.

Minden tiszt a hídon örült annak, hogy eljutottak idáig, a legutóbbi hajó szerencsétlenségének híre miatt, hogy egy csapat klingon szétlőtte a Nova osztályú U.S.S. Skylar-t.

Egy pár perc csöndbe telt el, míg a tisztek átnézték az érzékelők által gyűjtött adatokat az útról.
.
.
.
Simons admirális, elég furcsa ember volt. Időnként hirtelen ötletei támadtak, ami egyeseknél kiverhette a biztosítékot.

-Rendben uraim! -szólt közbe- Tudtommal, maguk még nem voltak egy küldetésen sem együtt... Most lesznek! -nézett közbe a hídon lévő tisztek arcán balsejtelmesen.
-Ez ugyan éles akció, de könnyűsége miatt, csak gyakorló küldetésnek minősítem.
-Nem rég kaptam a hírt, még mielőtt a hajóra léptem, hogy a Vulcan-on egy bűnöző tartózkodik. A kormány, segítséget kért, arra az esetre, ha nem tudnák elkapni. Tudni illik, egy volt flotta tisztről van szó, aki nagyon jól ismeri a Vulcan-t. Azt mondták, hogy ha sikerül, értesítenek amint megérkezünk, de amint látják, ez nem történt meg.
-A feladatuk az lesz, hogy menjenek le Raal városába, ahol találkozni fognak a célszemély elfogására indított Vulcan-i csapattal.
-Remélem nincs kérdésük! -mondta, miközben szemmel láthatóan remélte, hogy nem kell magyaráznia.

Sorrend: John, Riddick, Rico, Lauren

John

HozzászólásElküldve: 2013.01.13. 15:47

~Végre megérkeztünk -gondoltam magamban.
Gondoltam, hogy mindenki a Skylar katasztrófáján agyalhatott az úton, de én őszintén nem aggódtam. A Skylar egy gyenge Nova osztályú alig fel fegyverzett kutató hajó volt. Egy Sovereign osztályú hajót nem valószínű hogy megtámadnának csak úgy, főleg nem a föderáció területén.

Ekkor Simons admirális beszédbe kezdett. Végig hallgattam csöndben.
Néhány kósza gondolat azért eszembe jutott mint például erről indulás előtt nem értesítettek holott elvileg én vagyok a kapitány. De végül is érthető ha nem akarják, hogy a célszemély idő előtt megpattanjon jobb ha titokban tartanak mindent.

Riddick

HozzászólásElküldve: 2013.01.13. 18:23

Magunkban meg emlékeztünk a katasztrófáról ami nem rég történt .

Később az Admirális küldetést emlegetett

-Király ha most biztonsági tiszt lennék akkor lenne feladatom de így eléggé kétlem hogy lesz valami is de talán valamit csak kapok amit fent a hajón el tudok végezni. Gondoltam

-Uram nekem mint tudományos tisztnek mi lesz a teendőm a küldetés alatt ?
-Szeretném magam hasznossá tenni magam ha van valami feladat szívesen elvégzem.
-Viszont ha csak fent a hajón lesz rám szükség akkor fentről szurkolok a csapatnak.

Rico

HozzászólásElküldve: 2013.01.13. 18:40

Végre elérkezett a nekem való feladat és jön egy kis akció, kicsit érzéketlennek tűnhetek pedig sajnálom a U.S.S. Skylar-t. Ismertem néhány ott szolgáló tisztet, volt akivel az akadémián egy évfolyamon jártam de a klingonok sajnos nem kimélnek meg egy hajótt csak azért mert annak gyengébb a fegyverzete , azonban így is gyáva tett volt a részükről.

Kapitány készen állok a transzportra.

Lauren

HozzászólásElküldve: 2013.01.14. 18:12

Mivel ellenvetés, kérdés nem volt, így az Admirális, már meg is adta az engedélyt a távozásra.

-Uraim! Akkor kalandra fel! A hajóról majd én gondoskodok míg maguk lent vannak! -mondta, majd gyorsan leült a Kapitányi székbe.
-Maguk még mindig itt vannak? -vonta kérdőre őket pár pillanat után, majd kihessegette a tiszteket.

Folytatás: Vulcan, Raal városa (várjátok meg míg írok oda)



 
LaurenDátum: Szombat, 30-03-2013, 4:05:41 PM | Üzenet # 3
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
John, Rose, Rico és végül Duncan egymás után érkeznek a hídra...
Eredetileg Duncan a gyengélkedőn találkozott volna a kapitánnyal, de az végül, egy hajszállal előtte jött el.

Az amiért ilyen hirtelen, kabinjukat kihagyva jöttek a hídra, az az, hogy a járőrhajók, egy furcsa, azonosítatlan hajót találtak a Watran rendszerben, a szomszédos szektorban. Mivel azonban, egy jelentős erejű hajó sincs a közelben, a parancsnokság a tisztek állapotáról mit sem tudva, a Lodestar-t küldi oda, felderíteni a helyzetet...

Ahogy Porter kapitány belép a hídra, rögtön kiadja a parancsot az indulásra, majd leül a székében.
Kirk hadnagy is gyorsan elfoglalja a helyét és a parancsra azonnal elkezdi a leválást a dokkról...
Közben Rico hadnagy a taktikai pulthoz lépvén aktiválja a fegyverzetet és gyors diagnosztikát futtat (Nem jelentést kérek, hanem szöveget.. csak annyit írj le, hogy mi milyen állapotban van és ezt helyezd a hsz-be bele)

A hajó szép lassan kidokkolt, majd amennyire szépen, annyira gyorsan teret is váltott a Watran rendszer felé..
Ekkor, Duncan Idaho hadnagy lépett be a hídra és szolgálatra jelentkezett a kapitánynál, aki Rico hadnagyhoz irányította egy bemutatkozás után. Rico hadnagy először egy egyszerű feladatot adott neki, noha tudta, hogy képzett tisztet kapott...

John->Hyrum->Rico->Rose->Lauren





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
JohnDátum: Szombat, 30-03-2013, 4:48:20 PM | Üzenet # 4
Lodestar - Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok

Teljes név: John Porter

Üzenetek: 219
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Miközben a kabinomban zuhanyoztam hirtelen a computer bejövő üzenet hangjára lettem figyelmes. Azonnal kiugrottam a zuhanyból, hogy megnézzem mi az. Miközben elkezdtem öltözködni egy új egyenruhába olvasni kezdtem az üzenetet.

A prioritása fontos volt, egyenesen a csillagflotta parancsnokságról érkezett...  A flotta felderítő hajói egy azonosíthatatlan hajót észleltek a Watran rendszerben. Mivel nem tudni, hogy  a hajó ellenséges szándékú-e avagy sem ezért a flotta a környéken tartózkodó hajók közül  a legerősebb és legfelszereltebb hajót küldi oda... a Lodestart. A kisebb hajókkal nem mertek a közelébe merészkedni, és könnyen kiszúrták távolról is. Ebből következtettem rá hogy biztos egy nagydarab hajóról van szó erős fegyverzettel.
Ahogy végig olvastam az üzenetet a komjelvényemet kezdtem keresgélni a kabin helyiségeiben. Végül sikeresen megtaláltam és aktiváltam majd ezt mondtam:
- Minden hídra beosztott főtiszt jelentkezzen a hídon!
Ezt követően megindultam a híd felé.

~ Még az hiányzik hogy az első nap a burkolatot is kilyuggassák, ha már a bőrünkkel ezt már megtették a Vulcanon... Ráadásul kipihenni sem volt idő magunkat. -gondoltam magamban bosszúsan.
A hídra lépve leültem a székembe és vártam a többi tisztre, de hamar megérkezett mindenki.
Miután az összes főtiszt elfoglalta a helyét a hídon kiadtam a parancsot az indulásra.

- Hadnagy, irány a Watran rendszer teljes meghajtással. -mondtam Kirk hadnagynak.

Ezt követően Rico-hoz fordultam.

- Mr. Rico a fegyverzet és a pajzsok legyenek készenlétben, nem tudjuk milyen fogadtatásra számítsunk. Minden beosztott tiszt legyen a helyén, elrendelem a sárga riadót. -szóltam oda a hadnagynak

Miután a hajó szép finoman levált a dokkról és irányba fordult, könnyedén belépett a térbe.
Ekkor Duncan Idaho hadnagy lépett a hídra és oda jött hozzám, hogy szolgálatra jelentkezzen.

- Üdvözlöm a Lodestar fedélzetén hadnagy, Mr. Rico eligazítja a teendőiről. -válaszoltam







 
HyrumDátum: Vasárnap, 31-03-2013, 4:08:46 PM | Üzenet # 5
Lodestar - Biztonsági tiszt
Csoport: Kilépett

Teljes név: Duncan Idaho

Üzenetek: 46
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A gyengélkedő felé haladva személyi kommlinkemre üzenet érkezik, hogy a kapitányt a hídon találom így gondolkozás nélkül irányt változtatok. Sokan nem értik és fel sem foghatják, de egy csillaghajón az ember a finom rezonálásokból is tudhatja, hogy történik valami. A nagy többség meglátása szerint az űrszekerek stabil életterek az ellenséges űrben de ez nem igaz az egész hajótestet átjárják a finom rezonanciák és ebből akinek kellően élesek az érzékei hasznos információkat tudhat meg a Lodestar-t átjáró finom rezonancia hullámokból leszűröm, hogy a hajó manőverezésbe kezdett és a hajtómű is extra energiákat halmoz fel magában…. Kihajózunk… ~ gondolom magamban.
A hídra érkezve tisztelgek a kapitánynak. 
-         Uram Duncan Idaho szolgálatra jelentkezik
John Porter kapitány Rico hadnagyhoz küld akitől elméletben megkapom a feladataimat, miközben a biztonsági főnök felé haladva észlelem, hogy fokozott készültség lépett életbe a hídon. 
-         Mr. Rico, uram Duncan Idaho vagyok,elnézést a személyes poggyászomért – célzok a nálam lévő ódon tengerészzsákra de egyenesen a zsiliptől érkeztem. John Porter kapitány utasítása szerint ön fog eligazítani. Uram!


Virtuális Könyvtár (MSN ID-vel elérhető SkyDrive)
 
RicoDátum: Hétfő, 01-04-2013, 0:26:31 AM | Üzenet # 6
Lodestar - Biztonsági Főnök
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Balázs Szászi

Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sietnem kellet mert megszólalt az intercom: főtisztek a hídra, rendben és a következő percben már a hidon is voltam ahol a kapitány a már a székében ült és parancsot adott Kirk hadnagynak az indulásra és én is a taktikai pulthoz indultam majd egy diagnosztikát futtatam le.

Pajzs működik , phaser sorok teljes teljesítményen üzemelnek , photon és quantum torpedó készletünk felötltve, az ablatív páncélzat is működik.

Épphogy végeztem a diagnosztikával ekkor egy egy tiszt lépett a hídra és egyenesen a kapitányhoz indult aki hozzám irányította és bemutatkozott Duncan Idahó hadnagy.

-Örülök hogy megismertem, már lenne is egy feladatom önnek: itt ez a padd ez phaser sorok modilációjának adatait tartalmazza, a hidon lévő gépész álomáson  álítsa be a sugárzókat az utasítások szerint azután jelentsen.
- És hadnagy, útánna tegye le a málháját.


Valaki mondja már el nekem, mióta lehet a fegyvertárban a phasersorokat modifikálni....

Lauren




Az üzenetet módosította: Rico - Hétfő, 01-04-2013, 11:20:43 PM
 
RoseKirkDátum: Szerda, 03-04-2013, 9:21:21 PM | Üzenet # 7
Lodestar - Kormányos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Rose Kirk

Üzenetek: 54
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mikor beléptem a hídra frissen, szépen, zuhanyozva, és egész kipihenten (Bár nem tudom hogy néhány óra alatt mennyi lehet pihenni) arra lettem figyelmes hogy csöbörből vödörbe kerültünk és indulnunk kell. 
Így hát leültem odabiccentettem az új emberünknek, akinek furcsa volt a haja, a szemébe lógott, nagyadarab volt de kedvesnek tűnt, és valami biztonsági tiszt lehetett hacsak a szemem nem csalt,  HYRUM-nak, (bár a nevét még nem tudtam akkor) aztán leültem, és válaszoltam a kapitánynak tütelmetlenül:
- Máris indulunk! Kapaszkodjanak! - Mosolyodtam el. Imádtam vezetni a hajót, főleg azt hogy ennyire kézhez állnak a gombok a panelon.
Hamarosan kifutottunk és indultunk is. Amilyen lassan indultunk olyan gyorsan ugrottunk neki az útnak a Watran rendszer felé.. az ismeretlenbe.


 
LaurenDátum: Péntek, 05-04-2013, 8:36:11 PM | Üzenet # 8
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A Lodestar szép kecsesen lépett szubtérbe, ahogy annak lennie kell...
A csillagok csak úgy záporoztak a képernyő felől, bár senkit nem talált el egy se...

A hajón minden tiszt a maga dolgát végezte és felkészítette a részlegét az esetleges tűzharcra. Így tett Duncan Idaho hadnagy is, aki nem egy eltúlzott sebességgel ment oda a gépészeti konzolhoz.
Ahogy odalépett, elkezdte betáplálni a modifikációt, majd elindította az önellenőrző programot, hogy minden rendben működik-e.

E-közben, Porter kapitány, átnézte a jelentést amit a rejtélyes hajóról szolgáltattak a járőrhajók.

"Az idegen hajó, körülbelül 700m hosszú. Sötét szürke színű, helyenként fekete és fehér burkolat mintázattal. Konfigurációja ismeretlen. Egyértelműen Federációs formatervezés alapján készült, ám attól jelentősen eltérő kialakítású. Formája, leginkább áramvonalas külsőt nyújt neki, mintsem egy masszív csatahajó látványát nyújtsa. Látszólag csatahajó.
A hajó orrán és gondola pylonjain, furcsa kiállások találhatók, amiknek a célját, funkcióját nem sikerült kiderítenünk, mivel a hajó nem sugároz semmilyen, jelet sem. Az érzékelőink se tudnak áthatolni a burkolaton.
A fényei nem égnek, ami utalhat inaktivitásra, ám az előzőleg felvázolt ok miatt nem tudunk többet megállapítani."


Rose gyorsan átfutotta a hajó kezelését, bár ismerte jól a Sovereign osztályt, gondolta nem árt ha felelevenít, hogy is kell kezelni a kislányt...

Idaho hadnagy közben, végzett a modifikációkkal, amik sikeresek voltak. A rendszer nem talált hibát, így az első sikeres feladatát elvégezve lépett oda Rico hadnagyhoz a jelentéssel.

John->Rico->Hyrum->Rose->Lauren





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
JohnDátum: Péntek, 05-04-2013, 9:38:19 PM | Üzenet # 9
Lodestar - Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok

Teljes név: John Porter

Üzenetek: 219
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A hajó simán halad a térben, közben volt egy kis időnk mielőtt oda értünk volna. Mindenki azon fáradozott hogy felkészítse a hajót egy esetleges krízis helyzetre.
Fogalmunk sem volt mi várhat ott ránk, semmilyen adatot nem kaptunk a járműről. Ez kissé aggasztott, de épphogy elkezdtem ezen morfondírozni hirtelen a kommunikációs tiszt jelezte, hogy jelentést kaptunk a járőr hajóktól.

- Töltse le egy PAD-re, azonnal át is futom a jelentést. -mondtam  a kommunikációs tisztnek aki pár gombnyomást követően már hozta is a PAD-et.

Ahogy bele pillantottam láttam hogy egy jól megtermett hajóról van szó, 700 méter azaz csak ha pár méterrel is de hosszabb mint mi. Továbbá aggasztó volt hogy ugyan föderációsnak tűnik első blikkre, de picit alaposabban megnézve kiderül, hogy mégsem az. A hajó rendszerei valószínüleg nem működnek mivel semmilyen jelet nem bocsát ki, Legénysége pedig lehet, hogy nincs vagy halott mivel az ablakokban nem látni fényt.
Hirtelen csak arra tudtam gondolni, hogy egy Klingon csel van a háttérben. De jobban belegondolva minek építettek volna egy ekkora monstrumot csak azért hogy elkapjanak minket.
Ekkor eszembe jutott valami... ha az ismeretlen hajónak még sincs semmi köze a Klingonokhoz akkor lehet fölkeltette az ő érdeklődésüket is és nem lenne túl jó ha hirtelen felbukkannának.

Ismét a kommunikációs tiszthez fordultam...

- Zászlós, küldjön egy üzenetet a járőröknek... Kérje meg őket, hogy a terület köré húzzanak egy akkora tachyon hálót amekkorát csak tudnak!  Nem szeretném ha a Klingonok a közelbe jönnének.



 
RicoDátum: Szombat, 06-04-2013, 1:26:50 PM | Üzenet # 10
Lodestar - Biztonsági Főnök
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Balázs Szászi

Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Már éppen térsebességre váltott Rose, amikor Idahó hadnagy odalépett hozzám és közölte hogy kész van.
-Szép munka hadnagy , legközelebb nehezebb munkát bízok magára.

A kapitány közben ismerte a járőrhajóktól kapott adatokat az ellenséges hajóról. nem ijedtem meg mert a Lodestar elég erős hajó talán a flottában a legerősebb.


 
HyrumDátum: Szombat, 06-04-2013, 6:59:18 PM | Üzenet # 11
Lodestar - Biztonsági tiszt
Csoport: Kilépett

Teljes név: Duncan Idaho

Üzenetek: 46
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ránézek Rico biztonsági főnökre miközben csak a szemöldökömet vonom fel a poggyászom kapcsán tett megjegyzésére.
~ Nem szól szám nem fáj fejem…. ~
Visszafogottan bólintok és távozok a fegyverzetrendszert kezelő személyzeti terminál felé, oda érve a terminál alá lököm a zsákomat és nekilátok a fegyverrendszer behangolásához a megadott paraméterek szerint. Munka közben kis magánakcióba kezdek, mivel a távolsági szenzorok szorosan kapcsolódnak a phasersorokhoz ezért a modifikációk alatt a szenzorok által küldött adatokat a saját munka PADD-omra egy „rejtett” (másodlagos) felületére is átirányíttatom, miközben a főlapra kirakom a modifikációkról készült jelentést, dolgom végeztével jelentkezem Rico hadnagynál a PADD-ommal.
- Uram! A jelentés a kért módosításokról – nyújtom felé a PADD-ot, várom a további parancsokat, miközben fél füllel a kapitány utasításait csípem el.


Virtuális Könyvtár (MSN ID-vel elérhető SkyDrive)
 
RoseKirkDátum: Vasárnap, 07-04-2013, 9:33:45 PM | Üzenet # 12
Lodestar - Kormányos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Rose Kirk

Üzenetek: 54
Kitüntetések: 0
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Soha nem tartottam kellemesebb látványnak mikor egy hajót irányítottam és kinéztem a főképernyőre. 
A csillagok egymás utánban gyorsultak de ami azt illeti a lehető leggyorsabban suhantak el a szemem elől. Lenyűgözött a látvány mely minden alkalomkor magával ragadott. Hát igen.. megérte kormányosnak lennem egy ilyen gyönyörű hajón. 
Gyorsan be is léptem az adatbázisba hogy megnézhessem a Soveregin osztály adatait. Nem azért mert nem tudtam őket fejből, mert még álmomból felébresztve is ismertem mindent róla hanem mert a hajó úgy volt jó ahogy volt. Legendásnak gondoltam, és minden egyes kis driftelgetéssel közelebb kerültem hozzá.
- Hamarosan ott leszünk uram. - jelentettem egy rövid mondattal. Általában beszédesebb voltam, de ez most egy más helyzet volt. Merőben más.. szinte éreztem a vénáimban hogy ez most olyan lesz.


 
LaurenDátum: Hétfő, 08-04-2013, 7:44:19 PM | Üzenet # 13
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
(Sorry, kicsit belehúzunk, a következő kör már a Bounty Hunter-en lesz)

Nem túl hosszú utazás után, a Lodestar megérkezett a Watran rendszerbe. Kecsesen kilépett a szubtérből, majd körülbelül húsz kilométerre megállt tőle.

A képernyőn, egy igen csak hosszúkás, és vékony, keskeny hajó volt megfigyelhető. Pont, ahogy a jelentésben megírták. Mérete nem sokkal volt nagyobb mint a Lodestar-nak, de egy ekkora hajó, mindenképp monumentális látványt nyújt.

A kapitány megkérte Rico hadnagyot, hogy scan-elje a hajót... Meg akart győződni a hajón lévő, jelenleg legfejlettebb szenzorok segítségével is, hogy a hajó nem jelent veszélyt és tényleg annyira leharcolt állapotban van mint ahogy azt a jelentések írták.

Az érzékelők szerint szerint a hajó burkolata 37%-ban sérült, 6%-ban megsemmisült és 57%-ban épp. Pajzsa nincs és hajtómű teljesítmény nem mérhető. Körülbelül 200 életforma található a hajón, de a burkolat erősen torzít, ami utalhat bizonyos fokú lopakodó technológiára, aminek azonban a sérülések miatt, egy jó időre lőttek. Fegyverzet, nem él. Energia alig érzékelhető.

A kapitány egy rövid mérlegelés után úgy döntött, hogy egy kisebb csapattal átszáll a hajóra, hiszen lehet sok a sebesült odaát, az életjelek mennyiségét tekintve.
Porter kapitány a hídon lévő tiszteket és még pár tisztet, biztonságit (köztük Dr. Elisabeth Howard-ot és Richard B. Riddick-et a gyengélkedőről) a hangárba hivatott, hogy átszálljanak a hajóra....

John->Rico->Hyrum->Rose->Lauren





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
JohnDátum: Kedd, 09-04-2013, 5:22:25 PM | Üzenet # 14
Lodestar - Kapitány
Csoport: Adminisztrátorok

Teljes név: John Porter

Üzenetek: 219
Kitüntetések: 4
Hírnév: 1
Állapot: Offline
A Lodestar hirtelen kilépett  a térből, hiszen megérkeztünk.
A képernyőn az idegen hajó képe jelent meg, ami pontosan úgy nézett ki ahogyan azt az őrszemek leírták.

- Rendben parkoljunk le a közelében, persze ne túl közel. -szóltam miközben a hajó képét néztem

- Próbálja elérni az ismeretlen hajót! -mondtam a kommunikációs pultnál ülő zászlósnak.
De nem sokkal rá a zászlós közölte hogy nem válaszolnak a hívásra, nem sikerül elérni őket...
- Hurrá. -vágtam rá a zászlós mondatára reflex szerűen.

Ezt követően Rico-nak szóltam oda:
- Mr. Rico szkennelje a hajót, mindent tudni akarok róla! -mondtam  a biztonsági főtisztemnek.

Némi szkennelés után Rico már mondta is a jelentést a hajó állapotáról. Megkönnyebbülve vettem tudomásul, hogy nem jelenthet veszélyt sem ránk sem a Föderációra nézve. De a lopakodó technikára utaló burkolat szerkezet nem tetszett hiszen ha az érzékelők nem hatolnak át rendesen rajta, akkor a transzporter biztosan csődöt mond miatta.

- Szóval eléggé leharcolt állapotban van... 200 életforma egy ekkora hajóra picit kevésnek tűnik, sok halott és sebesült lehet odaát. -jegyeztem meg a jelentésre.

Ekkor elkezdtem magamban mérlegelni  a helyzetet:
~ Eddig nem tettek ellenséges szándékról tanúbizonyságot. De az is igaz, hogy semmilyen aktivitást nem mutattak. Ráadásul egyenlőre bizonyára örülnek ha élnek nem hogy harcba keveredjenek velünk. Ha meg csapda akkor túl jól megtervezett hiszen nem látni át rajta, ez nem  a klingonok stílusa...
És az elmúlt évek eseményei után talán egy picit túl óvatos, vagy talán egy hangyányit paranoiás is lettem... Mindenben a rosszat, vagy a rossz szándékot keresem.

Így végig gondolva a dolgot úgy döntöttem megnézzük mi van az ismeretlen hajó fedélzetén...

-Átmegyünk az idegen hajóra egy komppal.  Akik jönnek... Rico hadnagy, Kirk hadnagy, Idaho hadnagy. Továbbá hívják Dr. Howardot és Riddick hadnagyot a hangárba!  -adtam ki a parancsot majd fölkeltem a székemből



 
RicoDátum: Kedd, 09-04-2013, 11:23:40 PM | Üzenet # 15
Lodestar - Biztonsági Főnök
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Balázs Szászi

Üzenetek: 44
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Miután megérkeztünk a watran rendszerbe a  kapitány útasított hogy scanneljem a hajót!

-Uram az érzékelők szerint a hajó burkolatának 36%-a sérült, 6%-a viszont megsemmisült de 57%-ban még ép a pajzsa levált és a hajtóműve nem működik az érzékelők körülbelül a 200 életjelet érzékelnek és még valami a burkolat alapján az a véleményem hogy ez a hajó rendelkezhet egyfajta lopakodó technológiával azonban mivel sérült a burkolat és alig érzékelek energiát ezért nem hiszem egy hogy ez a funkció jelenleg működne.

A kapitány a jelentésem után fontolóra vette a lehetőségeket, majd a főtiszteket a hangárba rendelte:átszállunk a hajóra.




Az üzenetet módosította: Rico - Kedd, 09-04-2013, 11:26:59 PM
 
Fórum » RPG Hajók » U.S.S. Lodestar » Híd (Parancsnoki híd)
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés: