HSRC

Hun FRPG
Regisztráció Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: AdamJCross, John, Lauren, Lauren(ST)  
Fórum » RPG Hajók » U.S.S. Lodestar » Folyosók
Folyosók
LaurenDátum: Hétfő, 08-04-2013, 8:09:10 PM | Üzenet # 1
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
(1 Körös lesz, mivel a következő kör már a Bounty Hunter-en lesz egy kis felzárkózás miatt)

Dr. Samantha Belean és Randy Harris a folyosón sétálva, különféle dolgokról beszélgettek. Samantha épp egy önkéntes biológiai kutatásra jött, ami a Lodestar-on lett volna a hajó által későbbiekben begyűjtött mintákból. Randy, épp a 39-es csillagbázisra tartott a Vulcan-ról, csak a Lodestar közben feladatul kapta, hogy vizsgáljon meg egy ismeretlen hajót a Watran rendszerben.

Miközben sétáltak, a kapitány hangja szólalt meg a hangszórókból és megkért minden képzett orvost, biztonsági és taktikai tisztet, hogy jelentkezzen a hangárban, mert megérkeztek a Watran rendszerbe és átszállnak a hajóra komppal.

Mivel dolguk úgy se volt és amiért a hajón voltak, úgy is későbbre tolódott, így Ők is elindultak a hangárba.

Samantha->Randy->Lauren





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
SamanthaDátum: Hétfő, 08-04-2013, 9:01:45 PM | Üzenet # 2
Bounty Hunter - Kapitány
Csoport: Kapitány

Teljes név: Samantha Belean

Üzenetek: 16
Kitüntetések: 2
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Mikor még a hajó az űrdokkba volt akkor szálltam fel a hajóra. Önkéntesként jelentkeztem, hogy segítsek a hajón, főleg biológia kutatásokba, és orvosi téren. Még sok tenni valóm nem volt, csak mikor egy felderítő csapat visszatért, akkor kelett segítenem a gyengélkedőn. 

Most épp egy parancsnokkal sétálgattam a folyosón, mert nem volt épp más dolgunk. Ő taktikai téren tudott sok mindent, én meg orvosi téren, így ilyen téren nem sokat tudtunk beszélgetni. Csak említette, hogy gyors orvosi ellátáshoz jól ért.
Én megemlítettem, hogy miért vagyok a hajón. A parancsnokot pedig, felkérték, hogy vizsgáljon ki egy ismeretlen hajót a Watran rendszerbe, úgy került ide.

Már úgy kb. negyed órája beszélgettünk, mikor az intercommnak a hangja zavart meg minket. A kapitány megkért minden képzett orvost, biztonsági és taktikai tisztet, hogy jöjjön a hangárba, mert elértek a megadott helyre és átmennek egy komppal a másik hajóra.

Mivel én orvosláshoz, a parancsnok pedig a biztonsági és taktikai szinten tudott sok mindent, így mi is elindultunk a hangár felé, hátha tudunk segíteni. A parancsnok tudta az utat, így nem volt szükség rá, hogy megnézzem merre van pontosan a hajón a hangár. Mert igaz, már egy ideje a hajón voltam, de még a hangárt nem tudtam hogy merre van.


"Live life how you want & not how the others want you to!"

"In life there aren't failures, just lessons that need to be learned!"


Az üzenetet módosította: Samantha - Hétfő, 08-04-2013, 9:03:05 PM
 
LaurenDátum: Szerda, 17-04-2013, 8:17:30 PM | Üzenet # 3
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Folytatás: Bounty Hunter - 2-es zsilip




"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
Fórum » RPG Hajók » U.S.S. Lodestar » Folyosók
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: