HSRC

Hun FRPG
Regisztráció Belépés
[ Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
A fórum moderátora: AdamJCross, John, Lauren, Lauren(ST)  
Fórum » RPG Hajók » U.S.S. Lodestar » Holoszoba
Holoszoba
LaurenDátum: Szombat, 16-02-2013, 8:28:27 PM | Üzenet # 1
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Amint Elisabeth és két segédje beléptek a holoszobára, ahol rögtön két, a
földön fekvő, vérző és kitekeredett lábú egyént láttak meg akik szinte
alig voltak eszméletüknél a vérveszteség miatt.

A Doktornő elcsodálkozott, hogy mégis hogy történhetett ilyen, mikor a holoszoba
biztonsági rendszere nem engedte volna, hogy lezuhanjanak a valószínűleg
hegyet mászó tisztek, azonban a velük levő harmadik, csupán kartörést
szenvedett hölgyemény sírva mondta, hogy a két tiszt, valami vakmerőt
akart kipróbálni és Őt is belerángatták a biztonsági rendszer nélküli
falmászásba.





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
AndoraDátum: Vasárnap, 17-02-2013, 11:06:44 AM | Üzenet # 2
Lodestar - Főorvos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Dr. Elisabeth Howard

Üzenetek: 307
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Mivel siettünk a gyengélkedőről a holoszobába, így turbóliftel mentünk, gyorsan beléptünk és megszólaltam: "Holoszoba 1". Mivel közel volt a turbólift a holoszoba bejáratához, így gyorsan odaértünk.

Ami ott fogadott nagyon meglepett, mert 3 sérült is volt. Nem értettem, hogy mi történhetett, ha egyszer a holoszobának van biztonsági rendszere, aztán rájöttem, hogy biztos kikapcsolták, hogy legyen valami izgalmasabb is. Biztos vagy hegyet másztak, vagy valami más extrém dolgot. Mire ezt végiggondoltam, a női altiszt megszólalt, hogy hegyet másztak. Ő nem akart biztonsági rendszer nélkül mászni, de belerángatták.
A 3 sérült közül kettőnek úgytünt nyílt lábszár csont törése van, a harmadik csak könnyebben sérült, mert ő szólt az intercommon, meg első ránézésre csak a karja tört el(a női altiszt).

Először a 2 súlyosabb sérülthöz siettem. Már ránézésre is rossz bőrben voltak, mert már az ájulás szélén voltak a sérülésektől. Megvizsgáltam. és bebizonyosodott, hogy mindkettőnek nyílt lábszár csonttörése van, és hogy sok vért veszítettek, nem volt idő a pepecselésre.

-Gonzalez, kérem addig vizsgálja meg a másik nőt, és ha csak karja tört el, kérem tegyen rá rögzítőkötést és adjon be neki fájdalom csillapítót, amíg én ezt a 2 súlyosabb sérültet ellátom.-szóltam.
Miután Gonzalez elindult én nekiláthattam Michellel a másik két sérült állapotának stabilizálásához. Először fájdalom csillapítót adtam be neki, és valamit a vérveszteségre, majd rögzítőkötést helyeztem rá.

-Elizabeth a gyengélkedőnek, két hordágyat a Holoszoba 1-be.-szóltam közbe az intercommon.
Nem sokára meg is jöttek vele, és ráhelyeztük a betegeket a hordágyra, amin el tudjuk őket szállítani a gyengélkedőig.

-Gonzalez, kérem kísérje el a hölgyet mögöttünk a gyengélkedőre, ha szükséges.
Ezzel elindultunk a sérültekkel a gyengélkedőre, hogy ott befejezzük az ellátásukat.





"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."
"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."
"The average dog is a nicer person than the average person."
"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította: Andora - Vasárnap, 17-02-2013, 11:20:22 AM
 
LaurenDátum: Péntek, 22-02-2013, 7:49:41 PM | Üzenet # 3
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Elisabeth és a betegek a gyengélkedő felé indultak, azonban az ajtó nem nyílt ki. Akárhogy próbálgatták, akárhogy ugráltak előtte, nem nyílt ki.

Mivel köztük egy gépész se volt, így muszáj common segítséget kérniük, így a Doktornő megpróbálta elérni a hidat, hogy segítséget kérjen, miközben a sérültek jajveszékelése egyre élénkebb lett.





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
AndoraDátum: Péntek, 22-02-2013, 8:37:48 PM | Üzenet # 4
Lodestar - Főorvos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Dr. Elisabeth Howard

Üzenetek: 307
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Elindultunk lassan a kijárat felé. Siettünk, mert gyors ellátásra lett volna az egyik tisztnek, aki sok vért vesztett.
-Ne aggódjon, nem sokára a gyengélkedőn leszünk.-szóltam neki, beszélni kezdtem hozzá, mert láttam, hogy ájulás szélén volt. Ha elájul kómába is eshet a vérveszteségtől.

Elértünk az ajtóhoz, ami nem akart kinyílni. Többször is próbálkoztam, de csak nem akart kinyílni.
-A fene enné meg, ennek is pont most kell bedöglenie. Mindig, amikor az ember siet. Murphy törvény „ami elromolhat, az el is romlik” .-mondtam.

Mivel nem volt, olyan ember köztönk, aki értene a gépészethez, külső segítséget kell kérni. Reméljük, az intercomm nem döglik be.

-Elisabeth a hídnak, gyors segítségre lenne szükségünk az egyes holoszobán, mert nem nyílik az ajtó, és van egy súlyos sérültünk, akinek gyors ellátásra lenne szüksége, mert nincs olyan eszköz nálunk, ami szükséges lenne a beavatkozáshoz.-szóltam. Elisabeth, vége.

-Áhh, nem bírom, segítsenek.-kezdtek jajveszékelni a háttérbe.
-Nyugodjanak meg, nem sokára itt a felmentő sereg.-szóltam.

Bár tudtam, ha ide is érnek, időbe telik még sikerül megjavítani, vagy valahogy kinyitni az ajtót.-gondoltam, miközben a válaszra vártam.





"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."
"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."
"The average dog is a nicer person than the average person."
"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította: Andora - Péntek, 22-02-2013, 9:04:05 PM
 
LaurenDátum: Hétfő, 04-03-2013, 9:34:55 PM | Üzenet # 5
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Comm: *-Itt a híd! Nyugodjanak meg! Látjuk a hibát... Az egész hajón gondok vannak az ajtókkal.. Amint tudunk leküldünk egy csapatot és kihozzuk magukat! Addig is, próbálják meg életben tartani a sérülteket! Apropó.. Mi történt? -szólt a hang és a kérdés a comm rendszeren keresztül, ám az adás megszakadt egy recsegés kíséretében...

Egyre idétlenebbé vált a helyzet, mert hirtelen a sziklaszirten találták magukat, ahova a tisztek lezuhantak...
Egy gyönyörű táj volt előttük a Grand Canyon-ban... Az egyik, folyó által vájt meder falának kiugróján álltak... Senki sem értette, hogy mi történt, de a helyzetet csak súlyosbította, hogy közel 323 Kelvin (50°C) meleg volt és a sérülteknek inkább hűvösre lett volna szükségük





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
AndoraDátum: Kedd, 05-03-2013, 6:58:09 PM | Üzenet # 6
Lodestar - Főorvos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Dr. Elisabeth Howard

Üzenetek: 307
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
-A franc enné meg ezt az ajtót.-mondtam. 
Nem elég, hogy 2 tiszt kockára tette az életét szórakozásból, emiatt kellett ide jönni, még az ajtó se nyílik. Ennél rosszabb már mi jöhet. Már zavart a sok sárga szín is a falon meg a földön, ami alap színe a holoszobának, mikor nem fut rajta program. Mikor végre megszólalt az Intercomm, amit alapból nem szeretek, főleg mikor álmából veri fel az embert, de most örültem, hogy működik a rendszer, és valaki vette az üzenetet. De mikor megtudtam, hogy az egész hajón gondok vannak, rögtön csökkent az önbizalmam, hogy minnél hamarabb ideérnek és kijutunk erről a nyamvadt holofedélzetről.
Reméltem, hogy sikerül addig stabilan tartani a betegek állapotát.
És ha, még nem lenné elég, hogy beragadtunk ide, még a holofedélzet is elkezdett közbe rosszalkodni. Hirtelen elindult egy program, az a program amit utoljára használtak, a baleset előtt. Nem épp egy ideális környezet volt a várakozásra. Sziklaszirtek vettek minket körül, és meleg  volt. Igaz gyönyörű volt a táj, de most nem kívánkoztam voltam semmi ilyen helyre. A hely ahova kerültünk úgy tünt, mintha a Grand Canyon lenne. 
Mondom már csak ez kellett. Közel 50 fokos környezet, amikor épp hűvös helyre lenne szükség. Aztán fedetlen fő, naptej sincsen. Könnyen a le is éghetünk. Aztán nem csak a súlyosan sérült tisztet kellesz a gyengélkedőn ellátnom, hanem lesznek a csapatból égési sérültek, vagy akik hő gutát kapnak. Nem is beszélve arról, hogy nincs is folyadék nálunk, a kiszáradás veszélye is fenyeget minket. Tudtunk, hogy ilyen helyen ha keresnénk se nagyon találnánk barlangot, vagy valamit, ahova be tudnánk húzódni a nap elől.
Ha sokáig ilyen helyen maradunk, mindenki veszélybe kerül.
-Computer program vége.-szóltam.
Mondom hátha bejön. Ha nem, majd csak lesz valahogy.





"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."
"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."
"The average dog is a nicer person than the average person."
"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."
 
LaurenDátum: Csütörtök, 07-03-2013, 10:54:24 PM | Üzenet # 7
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A computer csak egy recsegő hangot adott ki, majd az égen a nap elkezdett egyre gyorsabban mozogni.. A nappalok és éjszakák egyre gyorsabban váltották egymást.. Egyik pillanatban sötétség, másikban égető napsütés volt... Az időjárás is ilyen szintű kavarodást mutatott, mivel egyszer csak havazni kezdett, majd hurrikán szerű orkán fújta el a fehér víz kristályokat a homokkal borított szikláról.... Eső, napsütés, havazás, hurrikán... Minden volt, csak épp az ajtó nem nyílt és a program nem állt le...
Viszont... a Grand Canyon hirtelen eltűnt... Azonban nem kerültek semmivel sem jobb helyzetbe, mivel egy kicsi, pár tíz méter átmérőjű, 2-3 pálmafát tartalmazó kis zátonyra kerültek, ahol a lábukat mosta a sós víz és arcukat szárította az erős napsütés... Árnyék szinte semmi sem volt...





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
AndoraDátum: Péntek, 08-03-2013, 12:53:16 PM | Üzenet # 8
Lodestar - Főorvos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Dr. Elisabeth Howard

Üzenetek: 307
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Egy kicsit féltettem az embereket, egy pillanatra le is dermedtem, mikor előjött a program, de aztán túl tettem magam, és megpróbáltam kikapcsolni a programot, hátha. Főleg, amiatt nehogy rosszabbra forduljon a helyzet.
-Kitartás emberek, ha nem is most, de nem sokára kivisznek innen, nem kell pánikba esni.-mondtam, próbáltam őket megnyugtatni.
De a holoszoba nem hogy kikapcsolt volna. Egyszer csak elkezdett még ropogni, sercegni és meghülyült. Hol nappal lett, hol éjszaka, hol világos, hol sötét volt.
De ha ez nem lenne elég, hirtelen az időjárás szabályozó is beadta a kulcsot. Hol elvitt minket majdnem a szél, valamikor hóemberek lettünk.
És pár perc múlva, még a környezet is elkezdett változni. Crand Canyonból, hirtelen egy lakatlan zátonyra kerültünk. Ami olyan kicsi volt, hogy épp hogy elfértünk rajta. De legalább volt pár fa, ami alá behúzódhattunk a tűző nap elől, igaz nem sok árnyékot adott.
"A franc ebbe a holofedélzetbe, mért kell az embert ennyire megszívatni."-gondoltam.
Úgy éreztem, hogy a hajó is direkt ellenünk van.





"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."
"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."
"The average dog is a nicer person than the average person."
"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."


Az üzenetet módosította: Andora - Péntek, 08-03-2013, 12:53:59 PM
 
LaurenDátum: Csütörtök, 14-03-2013, 8:11:18 PM | Üzenet # 9
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
A kis sziget, pont dagály hatása előtt állt és gyorsan emelkedett a víz....
Percekig álltak ott, miközben a víz csak emelkedett és emelkedett...

Már a lábuk a vízben volt, mikor az ajtó megjelent és a víz egyszerre elkezdett kifolyni a folyosóra... Szerencsére időben megállt a program, mielőtt az egész hajót elárasztotta volna a víz...
Amint ki tudtak menni a holofedélzetről, elindultak a gyengélkedő felé...

Utolsó hsz ide...





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
AndoraDátum: Csütörtök, 14-03-2013, 8:31:17 PM | Üzenet # 10
Lodestar - Főorvos
Csoport: Hadnagy

Teljes név: Dr. Elisabeth Howard

Üzenetek: 307
Kitüntetések: 6
Hírnév: 1
Állapot: Offline
És ha még nem is lenne elég, hogy egy nagyon kicsi szigetre kerültünk a semmi közepén, még pont dagály is volt. És, hogy még rosszabb legyen ez a vízszint egyre nőtt.
Tudtam, hogyha lassan nem lesz vége ennek mind itt fulladunk meg, mert gondoltam, ha már a holoszoba rosszalkodik, akkor biztos nem működik a biztonsági rendszer se.
Már a lábunkat is ellepte a víz, mikor a rendszer végre meggondolta magát, és végre kinyílt az ajtó.
"Na emberek siessünk innen gyorsan, még mielőtt meggondolja magát a rendszer és itt ragadunk."-szóltam.
De ahogy kinyílt az ajtó, azzal a lendülettel a víz is elkezdett kifolyni a folyosóra.
'Na még azt hiányzik, hogy az egész hajó víz alá kerüljön. Franc esne belé.'-gondoltam. Mire a végére értem a gondolatnak már lényegtelen volt, mert a program kikapcsolta magát.
"Na most aztán sipirc a gyengélkedőre."-szóltam.
Örültem, hogy végre kijutottunk ebből a káoszból.





"Kindness is more important than wisdom, and the recognition of this is the beginning of wisdom."
"We are all travelers in the wilderness of this world, and the best we can find in our travels is an honest friend."
"The average dog is a nicer person than the average person."
"Friend is someone who understands your past, believes in your future, and accepts you just the way you are."
 
LaurenDátum: Hétfő, 18-03-2013, 11:32:37 PM | Üzenet # 11
Lodestar - Első tiszt
Csoport: Moderátor

Üzenetek: 426
Kitüntetések: 3
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Lezárva

Folytatást a napokban írok a Gyengélkedőre





"Ne packázz velem... Én vagyok a mesélő"
"When the vi'lence causes silence, we must be mistaken."
Evil Wolf
Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, my attitude depends on who You are.
 
Fórum » RPG Hajók » U.S.S. Lodestar » Holoszoba
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: